یو پی اس اداری

یکی از مشکلاتی که در منزل و محیط های اداری با آن مواجه هستیم و باعث می شود که نتوانیم کارهای روزمره خود را با دقت و سر تایم مشخص انجام دهیم قطع شدن برق ناشی از عدم ظرفیت کافی نیروگاه ها می باشد. برای جلوگیری از مشکلاتی که ممکن است برای تجهیزات برقی در زمان قطعی برق به وجود آید نیاز است که آن ها را به یک سیستم پشتیبان همچون یو پی اس مجهز کنیم. در بیشتر مراکز اداری و تجاری این امر لازم و ضروری می باشد. به همین خاطر در این مقاله قصد داریم به مواردی اشاره داشته باشیم که میزان اهمیت یو پی اس اداری  و خرید Office UPS را به وضوح بیان می کنند.

انتخاب و خرید یو پی اس اداری

در یک تعریف ساده باید بگوییم که Office UPS همان سیستم و دستگاه یو پی اس است که برای اغلب تجهیزات برقی مورد استفاده قرار میگیرد.

سیستمی که با تامین برق مورد نیاز تجهیزات برقی از خسارات احتمالی پیشگیری می کند.

سیستم یو پی اس در حقیقت یک دستگاه تامین کننده بدون وقفه است که می تواند با کمک باتری که در اختیار دارد میزان برق مورد نیاز را برای خود فراهم کند تا بتواند در مواقع قطعی برق آن ها را به تجهیزات برقی مجهز شده به سیستم یو پی اس انتقال دهد.

بسیاری از تجهیزاتی که ما در ادارات و سازمان های مختلف از آن ها استفاده می کنیم با برق شهری کار می کنند. مثلا همین رایانه یا کامپیوتر که در تمام ادارات جزء وسایل ابتدایی و اصلی کارکنان به شمار می آید.

چطور برای تجهیزات اداری یو پی اس مناسب انتخاب کنیم؟
Office UPS

کاربرد یو پی اس برای ادارا ها

یو پی اس های اداری در واقع یک سخت افزار مهم هستند که می توانند از تجهیزات اداری شما و داده های آن ها به خوبی در شرایط اضطراری محافظت کنند.

دستگاه یو پی اس در زمان قطعی برق یا به وجود آمدن نوسانات برقی می تواند برق مورد نیاز تجهیزات را تامین کرده و آن ها را به خوبی پوشش دهد.

قطع شدن برق باعث می شود که در کار شما خلل به وجود آید و اگر تجهیزات اداری شما به سیستم یو پی اس مناسب مجهز نباشند بدون شک نمی توانید کارهای مربوط به همان روز را در تایم مشخص شده انجام دهید و باید منتظر بمانید تا برق وصل شود.

اما در صورتیکه تجهیزات و دستگاه های اداری خود را به یو پی اس مناسب آن ها مجهز کرده باشید دیگر نگران این مسئله نیستید که ممکن است در حین انجام کار شما برق قطع شود.

این مسئله مهم را درباره Office UPS به خاطر داشته باشید که زمان برق دهی دسنتگاه یو پی اس به تجهیزات شما بستگی به ظرفیت دستگاه یو پی اس دارد.

ضرورت مجهز کردن تجهیزات اداری به یو پی اس
کاربرد یو پی اس برای ادارا ها

مزایای استفاده از یو پی اس اداری

قطعی برق یک امر واقعی و ناگهانی است که منجر به ایجاد اختلال در نوسانات برقی می شود و همچنین باعث آسیب رساند به تجهیزات برقی که ما، در منزل و محل کار خود از آن ها استفاده می کنیم.

خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر می تواند مشکلات مختلفی را با خود به همراه داشته باشد که مهم ترین آن از دست دادن اطلاعات و داده هایی است که شما فراموش کرده اید آن ها را ذخیره کنید.

Office UPS با تامین برق بدون نوسان در زمان قطعی برق این اطمینان را به شما می دهد که اتفاقی برای اطلاعات و داده های شما رخ نخواهد داد.

 استفاده از یو پی اس اداری
مزایای استفاده یو پی اس اداری

یو پی اس مناسب برای تجهیزات  اداری کدامند؟

با توچه به مطالبی که در این مقاله به آن ها اشاره کرده ایم بدون شک برایتان این سوال پیش آمده است که برای سیستم های اداری چه نوع یو پی اسی مناسب می باشد؟

همانطور که می دانید دستگاه یو پی اس موجود در بازار به سه دسته زیر تقسیم بندی شده اند.

  • یو پی اس آنلاین
  • یو پی اس آفلاین
  • یو پی اس Line Interactive

بارها در مقاله های مختلف به این مسئله اشاره کرده ایم که حتما در زمان خرید یو پی اس باید به این مسئله توجه داشته باشید تا یو پی اسی را خریداری کنید که برای سیستم ها و تجهیزات برقی شما مناسب هستند و می توانند میزان برق مورد نیاز آن ها را در شرایط اضطراری تامین نمایند.

درباره تجهیزات و سیستم های اداری نیز به همین صورت است، باید آن ها را به یو پی اس مناسب خودشان مجهز کنید.

در حقیقت تعیین نوع سیستم یو پی اس بستگی به کسب و کار شما و شرایط نصب و نگهداری آن دارد.

مشاوران و کارشناسان فروش ما در سایت hajirsanat.com به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید با نوع کسب و کاری که دارید و با توجه به تجهیزات برقی که از آن ها استفاده میکنید دستگاه یو پی اس مناسبی را انتخاب و خریداری کنید.

تجهیزات اداری که نیاز به یو پی اس دارند
یو پی اس مناسب برای تجهیزات اداری
در نهایت اینکه

امیدواریم که در این مقاله توانسته باشیم شما دوستان عزیز را به خوبی در جهت انتخاب و خرید یو پی اس اداری راهنمایی کرده باشیم و هر آنچه که میتواند در انتخاب یک یو پی اس مناسب برای اینکه تجهیزات اداری خود را به آن مجهز کنید را در اختیارتان قرار داده باشیم.

مشاوران و کارشناسان فروش ما از طریق سایت hajirsanat.com پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما دوستان می باشند و شما می توانید برای کسب هرگونه اطلاعات در این مورد از همین طریق با ما، در ارتباط باشید.

سوالات مربوط به قیمت یو پی اس اداری

[accordion title=””][accordion-item title=”یو پی اس های سایز کوچک از چه تجهیزاتی می توانند در زمان قطعی برق محافظت کنند؟”]یو پی اس های سایز کوچک میتوانند از دستگاه هایی همچون دستگاه پوز و رایانه های جداگانه در برابر نوسانات و قطعی ناگهانی برق محافظت کنند.[/accordion-item][accordion-item title=”یو پی اس های بزرگتر چه منابعی را تغذیه می کنند؟”]در شرکت های اداری یو پی اس های بزرگ می توانند چندین دستگاه یا کل تجهیزات موجود در اداره را تغذیه کرده و برق مورد نیاز آن ها را در زمان قطعی برق تامین نمایند.
[/accordion-item][accordion-item title=”انتخاب و تعیین یو پی اس به چه مواردی بستگی دارد؟”]برای خرید و انتخاب یو پی اسی که قصد دارید تجهیزات برقی خود را به آن مجهز کنید اول از همه باید نوع کسب و کار خود را در نظر داشته باشید و بعد از آن با توجه به شرایط نصب و نگهداری یو پی اس اقدام به خرید آن کنید.
[/accordion-item][/accordion]

هژیر صنعت تولید کننده انواع یو پی اس و استابلایزر صنعتی و خانگی در ایران

خط تولید محصولات هژیر صنعت در شهرک صنعتی عباس آباد تهران در کارخانه ای به وسعت 7 هزار متر مربع راه اندازی شده که 3000 متر مربع  از آن محدوده به ساخت سالن های تولید، کنترل کیفیت، اداری و انباراختصاص یافته است .

برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.