یو پی اس لاین اینتراکتیو

یو پی اس لاین اینتراکتیو – Line Interactive UPS (منبع تغذیه بدون وقفه)

دپارتمان تحقیق و توسعه هژیر صنعت قلب تپنده این شرکت محسوب می شود و در تلاش است تا محصولات خود را با بهترین کیفیت، و بالاترین کارایی و طراحی  ارائه کند.

 در این میان اهمیت هزینه متقبل شده توسط مشتریان از دیگر شاخصه‌های مهم برای طراحان است.

از جمله همراهان هژیر صنعت که تجربه استفاده از محصولات این شرکت را دارند می‌توان به صنایع نفت و گاز، موسسات بیمه و بانکداری، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، بیمارستان‌ها و مراکز پزشکی و مخابراتی، دیتا سنتر‌ها و تاسیسات، تجهیزات حفاظتی و ایمنی، شبکه‌های حمل و نقل ریلی و  ادارات دولتی و بخش خصوصی اشاره کرد.

شرکت هژیر صنعت از بدو تاسیس، ups لاین اینتراکتیو را در مدل‌های متفاوت طراحی و پس از تولید در کارخانه شرکت در شهرک صنعتی عباس آباد تهران، به بازار عرضه کرده است.

مضافا اینکه دستگاه یوپی اس مورد اشاره توسط کارشناسان بخش R&D  هژیر صنعت بصورت مستمر و با توجه به تکنولوژی جدید و  نیازهای جدید بازار طراحی و ارتقا  یافته است.

UPS  لاین اینتراکتیو تولیدی هژیر صنعت از بدو تولید مورد استقبال بازار قرار گرفته و رقابت بسیار خوبی را با سایر برندهای مهم خارجی به عهده گرفته است.

یو پی اس لاین اینتراکتیو

برخی انواع یو پی اس لاین اینتراکتیو تولید شده هژیر صنعت:

یو پی اس ظرفیت  1500VA  هژیر صنعت با قابلیت اتصال باتری بیرونی

دستگاه  ups لاین اینتر اکتیو باتری داخلی هژیر صنعت : (شکل موج سینوسی کامل و استابلایزر) در ساختارهای تاور و رکمونت:

 • 1000VA
 • 1500VA

تولید یو پی اس لاین اینتراکتیو

یو پی اس ظرفیت  1500VA  هژیر صنعت با قابلیت اتصال باتری بیرونی

دستگاه  یو پی اس لاین اینتر اکتیو باتری داخلی هژیر صنعت : ( شکل موج سینوسی کامل و استابلایزر) در ساختارهای تاور و رکمونت:

 • 1000VA
 • 1500VA

ups لاین اینتراکتیو

دستگاه ups لاین اینتراکتیو با باتری بیرونی : (شکل موج سینوسی کامل و استابلایزر)

 • 6000VA

Line Interactive UPS

دستگاه یوپی اس لاین اینتر اکتیو با باتری بیرونی : ( با شکل موج سینوسی کامل و استابلایزر )

 

یو پی اس لاین اینتراکتیو (Ups Line Interactiveو 7 مزیت طلایی آن

از مزایای  دستگاه ups لاین اینتراکتیو می توان به قیمت نسبتا ارزان‌تر آن در مقابل سایر تکنولوژی‌ها اشاره کرد  که ریشه در ساختار فنی آن دارد.

برخی مزایای یو پی اس لاین اینتراکتیو عبارتند از:

 1. بهای کمتر: یو پی اس لاین اینتراکتیو در ظرفیت‌های 1.5 KVA تا 6 KVA دارای مزیت قیمتی مناسب‌تر نسبت به دستگاه آنلاین(online)می‌باشد. پیشنهاد می‌گردد تا ضمن تماس با شرکت هژیر صنعت و مذاکره با کارشناسان فنی این شرکت از مزایای فنی و قیمت مدل‎‌های مخلف این تکنولوژی آگاه شوید.
 2. مصرف کمتر باتری: تعداد کمتر باتری در ups لاین اینتراکتیو هژیر صنعت در دراز مدت به نفع شماست. خریدار بهای کمتری برای باتری این دستگاه می‌پردازد. (به علت کاهش تعداد و در نتیجه افزایش ظرفیت باتری از باتری‌هایی با طول عمر بیشتر استفاده میگردد) از مدیران سازمانی دعوت می‌گردد تا با هماهنگی با این شرکت نسبت به بازدید از خطوط تولید دستگاه یو پی اس لاین اینتراکتیو در شهرک صنعتی عباس آباد بازدید به عمل آورند.
 3. هزینه نگهداری کمتر: قسمت اینورتر در ups لاین اینتراکتیو فقط در هنگام قطع برق فعال می‌شود، به همین دلیل نیز گرمای کمتری ایجاد می‎‌کند زیرا افزایش دمای محیطی منتج از آکارکرد اینورتر، موجب افزایش حرارت محیطی شده و می تواند عمر  مفید باتری را به نحو قابل ملاحظه‌ای کاهش دهد.
 4. آلایندگی صوتی کمتر: فن و تهویه داخلی ups لاین اینتراکتیو فقط در هنگام قطع برق فعال می‌شود و در نتیجه آلودگی صوتی آن نسبت به سایر تکنولوژی‌های یو پی اس که فن آن ها دائما فعال است، پایین‌تر می‌باشد.
 5. کاهش هزینه تعمیر و نگهداری: در دستگاه‌های لاین اینتراکتیو، تعمیر الکترونیک کمتر منجر به تعویض برد دستگاه می شود. لذا هزینه‌های مترتب بر آن نیز کاهش می‌یابد.
 6. صرفه‌جویی در مصرف برق: با وجود راندمان بالا در این تکنولوژی، هزینه برق کمتری پرداخت خواهد شد.
 7. تحویل فوری: شرکت هژیر صنعت سفارشات یو پی اس لاین اینتراکتیو خریداران محترم را تحویل فوری در اختیار می‌گذارد.

 مزایای یو پی اس های ساخت هژیر صنعت:

 • زمان تحویل فوری و به هر تعداد.
 • تعداد باتری آن نسبت به یوپی اس های آنلاین کمتر است.
 • تامین قطعات آن به مدت ده سال فراهم شده است.

در پایان ذکر این موضوع نیز حائز اهمیت است که  یو پی اس های برند هژیر صنعت توسط کارشناسان هژیر صنعت طراحی و ساخته می‌شود  بنابر این ارایه خدمات پس از فروش  و تامین  قطعات آن همواره امکان پذیر می باشد .

کارشناسان بخش R&D شرکت هژیر صنعت ی علاوه بر ارتقا دائم یو پی اس های مختلف برند  هژیر صنعت، سفارش سازی برای مشتریان در خصوص ساخت و تغییر تکنولوژی و …. به انجام می رسانند.

بیشتر بخوانید