یو پی اس آنلاین

سوالات متداول یو پی اس آنلاین

تفاوت اصلی در یو پی اس انلاین وافلاین در نوع ساختار بوده ودر یو پی اس انلاین قسمت اینورتر دایم کار بوده  ولی در سیستم افلاین هنگام وجود برق شهر یرق شهر را اراِه میدهد وهنگام قطع برق شهر اینورتر روشن شده وبلافاصله برق سیستمای شمازا تامین می کند.

یک سیستم UPS آنلاین واقعی تجهیزات متصل شده را از برق شهری کاملاً جدا می کند.و برق مطمین به سیستمهای شما ارایه میدهد یک سیستم UPS خوب از تجهیزات متصل شده در برابر ضربه، نوسان، خاموشی، نویز خط و تغییر فرکانس محافظت می کند. یو پی اس انلاین از یک شارژر باتری یکسو کننده، اینورتر و مدار کنترل تشکیل شده است.

یو پی اس آنلاین (Ups Online)

تکنولوژی یو پی اس آنلاین به این ترتیب است که برق خروجی UPS آنلاین از بانک باتری UPS تامین میشود در حالیکه در یو پی اس های آفلاین و یو پی اس لاین اینتراکتیو زمان تاخیر ناشی از زمان سوئیچ از برق شهر یا ورودی، به بانک باتری یو پی اس میباشد.

در یو پی اس آنلاین (Online UPS) زمان تاخیر در حد صفر می‌باشد در صورتیکه در دیگر مدلها این زمان بین 2 تا 10 میلی ثانیه می‌باشد.

بنابراین دستگاه‌های الکترونیکی که از حساسیت بالایی برخوردارند و با بروز کوچک‌ترین نوسان یا قطعی برق شهر دچار مشکل می‌شوند، حتما نیازمند استفاده از ups آنلاین می‌باشند تا خسارت مالی و مادی متوجه کارفرمایان نشود.

بنابراین مشتریان و خریداران یو پی اس باید دقیقا بدانند که برق محل مورد نظرشان دارای چه مشخصات فنی است و چه مشکلاتی را از خود نشان می‌دهد و ایشان از چه سیستم‌های الکترونیکی در آنجا استفاده خواهند کرد و چه نوع پشتیبانی‌هایی از یو پی اس مورد نظرشان انتظار دارند. به این منظور و برای آگاهی بیشتر حتما با شرکت هژیر صنعت تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان شرکت هژیر صنعت و اخذ اطلاعات لازم در  مزایای یو پی اس آنلاین بهره‌مند شوند.

یو پی اس آنلاین چیست؟

یو پی اس انلاین دارای جدیدترین تکنولوژی در سیستم‌های تولید برق اضطراری می‌باشد.

از این یو پی اس همانطور که در بالا به آن اشاره شد برای پشتیبانی از سیستم‌های الکترونیکی حساس در مقابل قطعی برق و یا نوسانات آن استفاده می‌شود.

مهمترین کاربرد یو پی اس آنلاین سه فاز عبارتند از :

 •  سرور‌های حرفه‌ای
 • تجهیزات ابزار دقیق
 • تجهیزات آزمایشگاهی و بیمارستانی

طراحی یو پی اس دارای تکنولوژی آنلاین در رفع مشکلات ذیل صورت گرفته است :

 •  خاموشی
 • اضافه ولتاژ
 • اعوجاج هارمونیک
 • تکانه‌های الکتریکی
 • تغییرات فرکانس

ساختار یو پی اس انلاین این قابلیت را دارد تا جریان AC ورودی به UPS، مستقیما به جریان DC تبدیل کرده و بانک باتری پشتیبان را شارژ کند و از سوی دیگر مستقیما به Inverter داخل دستگا ه یو پی اس UPS وصل شده و جریان برق مجدد جریان DC به AC تبدیل می شود.

خرید ups آنلاین

مدار Online UPS

کاربرد یو پی اس آنلاین onleine  UPS  در ایران اهمیت بیشتری نسبت به سایر کشورها از جمله کشورهای اروپایی دارد. طبق آمارهای در دسترس، میزان قطعی برق در کشور آلمان حدود 14 دقیقه در سال می باشد، در حالیکه آمار این رقم در کشور ما بسیار بالاتر می باشد.

مدار این یو پی اس دارای عملکرد دائمی می‌باشد و فقط در زمان قطع  برق یا  بروز نوسانات برقی در ورودی دستگاه‌ها سوئیچ AC، برق ورودی دستگاه قطع شده و خروجی UPS  آنلاین از بانک باتری UPS تغذیه خواهد کرد.

برتری مهم ups آنلاین در مقابل یو پی اس لاین اینتراکتیو فقدان تاخیر در زمان سوئیچ  به بانک باتری UPS است.

در Online UPS زمان سوئیچ شدن یا ورودی صفر می‌باشد اما در سایر مدل‌ها زمان بین 2 تا 10 میلی‌ثانیه می‌باشد.

مزایا یو پی اس آنلاین

زمان تاخیر(زمان سوئیچ از برق شهر به باتری و بالعکس) در این دستگاه صفر می‌باشد و در خروجی آن سیستم استابلایزر وجود دارد.

  1. وجود استابلایزر در این دستگاه موجب می شود از مزایای برجسته یو پی اس محسوب می شود.
  2. ولتاژ خروجی در این نوع از انواع یو پی اس بصورت سینوسی کامل میباشد.
  3. از دستگاه یو پی اس آنلاین برای هر مصرف‌کننده‌ای با هر حساسیتی می‌توان استفاده کرد.
  4. سیستم‌های UPS آنلاین از ساختار کامل و دقیقی برای تنظیم ولتاژ بهره می‌برند.
  5. ups آنلاین دارای سیستم تبدیل دوگانه‌ای است که موجب ایزوله یا جدا شدن کامل جریان AC  ورودی ازAC  خروجی میشود.

Online UPS

بهترین و با کیفیت ترین انواع Online UPS در هژیر صنعت

کارخانه مجهز شرکت هژیر صنعت با بیش از 25 سال سابقه درشهرک صنعتی عباس آباد قراردارد. در این کارخانه انواع یو پی اس UPS آنلاین و یو پی اس لاین اینتراکتیو و استابلایزر طراحی و تولید می‌گردد.

از بهترین و با کیفیت‌ترین و با صرفه‌ترین  محصولات هژیر صنعت  بصورت نمونه در ذیل درج شده است. برای خرید یو پی اس UPS آنلاین حتما با شرکت هژیر صنعت تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان فنی آن بهره‌مند شوید.

 • یو  پی اس Genesis 2Plus RM 1 to 3 KVA
 • ups آنلاین Genesis 2Plus 1 to 3 KVA
 • یو پی اس Genesis 10 KVA, 20 KVA – 3PH/1PH
 • Genesis Plus 6 KVA, 10 KVA
 • URANUS Series – 3PH/3PH

مزایای یو پی اس آنلاین

در نهایت اینکه

یو پی اس‌های(UPS) آنلاین بار را در برابر نوسانات، یا خطاهای دیگری که ممکن است در آن ایجاد شود، محافظت می‌کند.

یو پی اس انلاین، در مقایسه با دیگر انواع  یو پی اس، قادر به“تعادل الکتریکی” بین توان ولتاژ ورودی دستگاه  و لوازم حساس الکترونیکی حساس به  نوسانات الکترونیکی می‌باشد.

بیشتر بخوانید