استفاده از یو پی اس برای دستگاه آندوسکوپی

برای بررسی دقیق اجزای گوارشی از دستگاه آندوسکوپی استفاده می شود. از این دستگاه برای بررسی داخلی اندام های تو خالی یا حفره ای بدن استفاده می شود. آزمایش هایی که توسط دستگاه آندوسکوپی انجام می شود هزینه زیادی دارند. علاوه بر این از آنجایی که این آزمایش ها و بررسی ها باید به دقت انجام شوند نیاز به دستگاه هایی دارند که آن ها نیز هزینه بر می باشند. دستگاه های مخصوص آندوسکوپی از جمله دستگاه های پزشکی بسیار حساس می باشند  که برای بهبود عملکرد نیاز به برق متناوب و بدون نویز دارند. استفاده از یو پی اس برای دستگاه آندوسکوپی یک واجب عینی می باشد که علاوه بر تامین برق اضراری می تواند برق متناوب و بدون نویز را در اختیار این دستگاه  قرار دهد.

دستگاه آندوسکوپی چیست؟

گفتیم که برای بررسی حفره های داخلی بدن از دستگاهی به نام آندوسکوپی استفاده می شود. توسط دستگاه آندوسکوپی می توان با تصویربرداری به طور مستقیم اندام های مورد نظر بدن را مورد بررسی قرار داد.

تصویر برداری به وسیله دستگاه آندوسکوپی  توسط پزشکان گوارشی یا جراحان عمومی صورت می گیرد.

نکته بسیار مهم درباره کار با دستگاه آندوسکوپی که باید بدانید این است که در این روش بیمار می تواند کاملا هوشیار بوده و در صورت نیاز و به خواست خود بیمار می توان به صورت نیمه هوشیار اقدامات لازم و آزمایش های مورد نیاز را بر روی بیمار انجام داد.

دستگاه آندوسکوپی

کار با دستگاه آندوسکوپی

کار با دستگاه آندوسکوپی توسط لوله های باریک و نازکی انجام می شود تا به وسیله آنها بتوان اندام داخلی و بافت های جزئی بدن را مشاهده کرد.

طریقه دیگری که می توان از این دستگاه استفاده کرد  ایجاد برش های کوچک می باشد که ای برش ها را در شکم و زانو وارد می کنند تا بتوانند آزمایش لازم را روی مریض انجام دهند.

آندوسکوپی مدرن تصاویر مفصلی را ارائه می دهد و سریع انجام می شود. از دستگاه آندوسکوپی می توان برای از بین بردن تومورها و پولیپ ها نیز استفاده می شود.

استفاده از یو پی اس برای دستگاه اندوسکوپی

با توجه به هزینه های بسیار زیادی که تمام دستگاه ها و تجهیزات پزشکی دارند باید در انتخاب و خرید این دستگاه ها دقت بسیاری شود و دستگاه هایی خریداری شوند که در مواقع ضروری نیز قابل استفاده باشند.

یکی از مهم ترین مواردی که باید در تجهیزات و دستگاه های پزشکی مورد توجه قرار داد مجهز بودن آن ها به سیستم ups می باشد.

استفاده از یو پی  اس در تمام تجهیزات پزشکی از جمله استفاده از یو پی اس برای دستگاه اندوسکوپی بسیار لازم می باشد زیرا این سیستم می تواند در مواقع اضطراری برق مورد نیاز دستگاه های این چنینی را تامین نماید.

زیرا در صورت قطع شدن برق، دستگاه قادر نخواهد بود آزمایش ها و بررسی را به درستی انجام دهد و ممکن است مشکلاتی را برای بیمار در بر داشته باشد.

خرید یو پی اس دستگاه آندوسکوپی
یو پی اس دستگاه آندوسکوپی

انتخاب یو پی اس مناسب برای دستگاه اندوسکوپی

شرکت هژیر صنعت با فراهم سازی انواع ups مناسب برای دستگاه های تصویربرداری و پزشکی، دستگاه های صنعتی و اداری تلاش خود را کرده است تا خدمات کاملی را در زمینه پزشکی فراهم آورد.

برای خرید یو پی اس مناسب می توانید با این شرکت ارتباط گرفته و با مشورت گرفتن از متخصصین این حرفه مناسب ترین یو پی اس دستگاه آندوسکوپی را تهیه و خریداری کنید.

یو پی اس بیمارستانی

به جرعت می توان عنوان کرد که یکی از مهم ترین مکان هایی که نیاز است در آن تمامی سیستم ها و تجهیزات را به یک سیستم پشتیبان همچون ups مجهز کرد بیمارستان ها می باشند.

علت این میزان اهمیت این است که تمامی تجهیزات و سیستم های بیمارستانی و پزشکی نسبت به ولتاژ های ناگهانی نوسانات برق و نویزها بسیار حساس می باشند.

باتوجه به این مسئله که بیشتر سیستم های پزشکی که در بیمارستان ها و درمانگاه ها مورد استفاده می باشند کارشان نجات جان بیمار می باشد بنابراین مجهز کردن آن ها به یک سیستم منبع تغذیه بدون وقفه که بتواند میزان برق مورد نیاز آن ها را در شرایط اضطراری تامین نماید امری لازم و ضروری می باشد.

مهم ترین تجهیزات بیمارستانی که نیاز به ups دارند

  • دستگاه های ام آر آی
  • دستگاه ها و تجهیزات اتاق احیای آی سی یو
  • دستگاه ها و تجهیزات اتاق احیای سی سی یو
  • دستگاههای تصویر برداری اشعه ایکس
  • دستگاه آنژیوگرافی
  • دستگاه سی تی اسکن
  • دستگاه ونتیلاتور
  • دستگاه های مربوط به رادیولوژی
  • دستگاه های سونوگرافی
کدام تجهیزات پزشکی به یو پی اس نیاز دارند؟
یو پی اس تجهیزات پزشکی
در نهایت اینکه

امید است که با ارائه مطالب عنوان شده در این مقاله توانسته باشیم میزان اهمیتی که یو پی اس برای تجهیزات پزشکی دارد را بخوبی شرح داده باشیم.

استفاده از یو پی اس برای دستگاه آندوسکوپی هم یکی از همان تجهیزات پزشکی می باشد که نباید آن را فراموش کرد.

مشاوران و کارشناسان فروش ما از طریق سایت hajirsanat.com بیشتر شما را در امر انتخاب و خرید یو پی اس راهنمایی خواهند کرد تا با بودجه ای که در اختیار دارید بتوانید مناسب ترین دستگاه را برای تجهیزات پزشکی خود در اختیار داشته باشید.

سوالات مربوط به استفاده از یو پی اس برای دستگاه آندوسکوپی

[accordion title=””][accordion-item title=”آیا می توان از UPS با ژنراتور استفاده کرد؟”]یک UPS آنلاین به طور مداوم برق AC ورودی،چه از منبع تغذیه اصلی و چه از ژنراتور را به قدرت DC فیلتر شده تبدیل می کند و سپس با یک موج سینوسی خالص، دوباره آن را به برق AC تبدیل می کند.
[/accordion-item][accordion-item title=”آیا یو پی اس یک دستگاه مفید است؟”]یو پی اس آماده به کار از قطعی و افزایش برق محافظت می کند. به طور مداوم جریان ولتاژ را کنترل می کند تا ناسازگاری ها را تشخیص دهد. در صورت تشخیص افزایش یا قطعی ، بلافاصله به برق باتری تغییر می کند. این به سیستم های شما اجازه می دهد بدون قطع برق به کار خود ادامه دهند

[/accordion-item][accordion-item title=”یو پی اس بهتر است یا ژنراتور؟”]منبع تغذیه بدون وقفه پشتیبان گیری از برق بی صدا را ارائه می دهد. هیچ سر و صدایی وجود ندارد و هنگام خاموش شدن برق ، بصورت خودکار پشتیبان گیری برق را انجام می دهند. آنها در مقایسه با ژنراتورها ارزان هستند و به همین دلیل نیاز به تعمیر و نگهداری منظم ندارند.[/accordion-item][/accordion]

هژیر صنعت تولید کننده انواع یو پی اس و استابلایزر صنعتی و خانگی در ایران

خط تولید محصولات هژیر صنعت در شهرک صنعتی عباس آباد تهران در کارخانه ای به وسعت 7 هزار متر مربع راه اندازی شده که 3000 متر مربع  از آن محدوده به ساخت سالن های تولید، کنترل کیفیت، اداری و انباراختصاص یافته است .

برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.