یو پی اس لاین اینتراکتیو و 7 مزیت طلایی آن

گاهی سیاست های بازار ایجاب می کند که مزایای یک محصول از دید کارشناسان پوشیده بماند و تمام تمرکز به سمت محصولات خاصی هدایت شود که شاید از جهات مالی در اولویت عرضه کنندگان باشد. ازجمله محصولاتی که به مزایای فنی آن توجه کافی نشده یو پی اس لاین اینتراکتیو می باشد.   برخی مزایای این تکنولوژی ( Line Interactive ) عبارتند از: الف- بهای کمتر: یو پی اس لاین اینتراکتیو در ظرفیت های 1.2 KVA تا 6 KVA دارای مزیت قیمتی مناسب نسبت به دستگاه آنلاین ( online ) است. ب- مصرف کمتر باتری: تعداد کمتر باتری در یو پی اس لاین اینتراکتیو در دراز مدت به نفع شماست. شما بهای کمتری برای باتری می پردازید. (به علت کاهش تعداد و در نتیجه افزایش ظرفیت باتری در طرح اولیه، از باتری هایی با طول عمر بیشتر استفاده میگردد) ج- هزینه نگهداری کمتر: قسمت اینورتر در یو پی اس لاین اینتراکتیو فقط در هنگام قطع برق فعال می شود، و به همین دلیل گرمای کمتری ایجاد می کند و افزایش دمای محیطی حاصل از این گرما، در محیط های بسته، که می تواند به کاهش عمر باتری منتهی گردد، کمتر خواهد بود.  

شرکت هژیر صنعت - یو پی اس - خرید یو پی اس - ویژگی خرید یو پی اس - تصویر شاخص - یوپی اس لاین اینتراکتیو

  د- آلایندگی صوتی کمتر: فن و تهویه داخلی یو پی اس لاین اینتراکتیو فقط در هنگام قطع برق فعال می شود و در نتیجه آلودگی صوتی آن برای شما نسبت به سایر تکنولوژی های یو پی اس که فن آن ها دائما فعال است، پایینتر می باشد. ه- هزینه تعمیر پایین: در دستگاههای لاین اینتراکتیو ، تعمیرات الکترونیک کمتر منجر به تعویض برد می گردد. لذا هزینه های متصور تعمیر برای شما بسیار پایین تر خواهد بود. و- مصرف پایین تر برق: با راندمان بالا در این تکنولوژی، هزینه برق کمتری پرداخت می کنید. ز- تحویل فوری: زمان تحویل این دستگاه در هر تیراژ فوری می باشد.  
  در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر لطفا به سایت شرکت هژیر صنعت مراجعه کنید و یا با کارشناسان این شرکت تماس تلفنی بگیرید.  

شرکت هژیر صنعت - یو پی اس - خرید یو پی اس - 5 - لاین اینتراکتیو

هژیر صنعت تولید کننده انواع یو پی اس و استابلایزر صنعتی و خانگی در ایران

خط تولید محصولات هژیر صنعت در شهرک صنعتی عباس آباد تهران در کارخانه ای به وسعت 7 هزار متر مربع راه اندازی شده که 3000 متر مربع  از آن محدوده به ساخت سالن های تولید، کنترل کیفیت، اداری و انباراختصاص یافته است .

برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.