یو پی اس قابل حمل

همانطور که می دانید یو پی اس ها دارای انوع مختلفی می باشند که هریک از آن ها نیز ویژگی ها و مشخصات فنی و ظاهری مختلفی را دارا می باشند. که یکی از این ویژگی ها در برخی از یو پی اس ها قابل حمل بودن آن ها می باشد.

که امروز در هژیر صنعت قصد داریم بیشتر درباره یو پی س قابل حمل با شما صحبت کنیم.

کاربرد یو پی اس قابل حمل
انواع یو پی اس قابل حمل

ویژگی یو پی اس قابل حمل

یو پی اس هایی که در دسته یو پی اس های قابل حمل قرار دارند دارای قابلیت خرید و فروش بیشتری در بازار می باشند و به همین خاطر است که در آن ها از باتری های کوچک و تجهیزات کوچکتری نسبت به سایر یو پی اس ها استفاده می شود.

برای یو پی اس های قابل حمل تا 1000 ولت آمپر اندازه و وزن یو پی اس در حدود 30 در 60 در 60 سانتی متر است و وزنی در حدود 6 کیلوگرم در طراحی آن در نظر گرفته می شود.

البته این دسته از یو پی اس ها دارای مدل های کوچک و بزرگ میباشند که برای انواع بزرگتر  وزنی که در نظر گرفته می شود چند ده کیلوگرم است اما بهترین گزینه برای یو پی اس های قابل حمل آن دسته از یو پی اس هایی هستند که ولت آن ها زیر 1000 می باشد و یو پی اس های بزرگتر بهتر است که یک سینی چرخ دار داشته باشند  زیرا با این کار حمل و نقل این دسته از یو پی اس ها راحت تر صورت خواهد گرفت.

یو پی اس قابل حمل

در بتدا درباره ویژگی های یو پی اس قابل حمل برایتان صحبت کردیم و اشاره ای به ویژگی های این دسته از یو پی اس ها داشته ایم.

اما به نظر شما یو پی اس قابل حمل چه یو پی اسی می باشد؟!

گفتیم که یو پی اس هایی که در بازار وجود دارند دارای انواع مختلفی می باشند و هر یک با توجه به موقعیت شغلی و مکانی که از آن ها استفاده می شود ویژگی ها و خصوصیات خاص و مربوط به خود را دارا می باشند.

یو پی اس قابل حمل دارای کاربردهای بسیار زیادی می باشد که این روزها در موارد بسیار زیادی از آن ها استفاده می شود.

بنابراین در تعریف کلی از یو پی اس های قابل حمل باید بگوییم که یو پی اس هایی هستند کوچک که زیر 1000 ولت آمپر دارند. اغلب از این یو پی اس ها در مناطقی که نیروی انسانی و وسایل حمل برای جابه جای باتری یو پی اس های بزرگ تر وجود ندارد بیشتر استفاده می شود.

نکات لازم برای خرید یو پی اس قابل حمل
ویژگی یو پی اس قابل حمل

[accordion title=” سوالات مربوط به یو پی اس قابل حمل”]

[accordion-item title=” زمان متوسط ​​خرابی دستگاه یو پی اس چقدر می باشد؟”]

زمان متوسط خرابی دستگاه یو پی اس به طول عمر نرمال آن دستگاه بستگی دارد و این موضوع از مشخصه های یو پی اس است که میزان قابلیت اطمینان دستگاه را به شما نشان می دهد

[/accordion-item]
[accordion-item title=” میانگین زمان خرابی یو پی اس چیست؟”]

طول عمر نرمال یک دستگاه غیر قابل تعمیر  را میانگین زمان خرابی یو پی اس می گویند که مشخصه اصلی آن نشانه ای از قابلیت اطمینان دستگاه است. [/accordion-item]
[accordion-item title=” زمان متوسط ​​برای تعمیر یو پی اس یعنی چه؟ “]

به محاسبه کردن زمان لازم برای تعمیر دستگاه زمان متوسط دستگاه یو پی اس گفته خواهد شد. این مسئله به  شما خواهد گفت که پس از چه مدت دستگاه  یو پی اس شما نیاز به تعمیر و سرویس دارد.
[/accordion-item]

[/accordion]

مزایای یو پی اس قابل حمل

این دسته از یو پی اس ها دارای کاربردهای بسیار زیادی می باشند و همانطور که در مطالب بالا هم اشاره کردیم بیشتر در شرایط و موقعیت هایی که نمی توان از نیروی انسانی برای حمل و جابه جایی باتری یو پی اس ها استفاده کرد ترجیحا استفاده و خرید یو پی اس قابل حمل منطقی تر می باشد.

مزیت دیگری که این دسته از یو پی اس ها دارند همان قابل حمل بودن آن هاست. قطعا به آن اندازه که جابه جایی یو پی اس قابل حمل کار آسانی می باشد حمل و جابه جایی یو پی اس های بزرگ کار چندان آسانی نیست و نیاز به نیروی انسانی و یا وسیله ای برای جابه جایی می باشد.

استفاده از یو پی اس قابل حمل سبب ایجاد قابلیت گردشی  می شود که در نهایت  موجب  زیادتر شدن عمر یو پی اس خواهد شد.

وزن یو پی اس ها به طراحی آنها و مارکشان و مهم تر از همه باتری های آنها بستگی  دارد یعنی یو پی اسی که دارای ولت آمپر زیر 5000 می باشد به راحتی توسط یک الی دو نفر قابل حمل خواهد بود

یو پی اس قابل حمل
مزیت های یو پی اس قابل حمل

جمع بندی

با توجه به مطالب و اطلاعاتی که درباره یو پی اس قابل حمل در این مطلب در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم و با توجه به کسب و کاری که دارید و به آن مشغول می باشید و همچنین با در نظر گرفتن نکات مهمی که بابد قبل از خرید یو پی اس قابل حمل  به آن ها توجه داشته باشید می توانید تصمیم نهایی خود را برای خرید یو پی اس قابل حمل گرفته و اقدام کنید.

تیم هژیر صنعت نیز برای راهنمایی کردن شما در مورد خرید یو پی اس مناسب نیز آماده هر گونه اطلاع رسانی در این زمینه می باشد.

مطالب مرتبط را در ادامه مشاهده کنید

 

 

 

باتری یو پی اس ژل اسید

 

 

قیمت یو پی اس ذخیره برق

 

 

یو پی اس صنعتی

هژیر صنعت تولید کننده انواع یو پی اس و استابلایزر صنعتی و خانگی در ایران

خط تولید محصولات هژیر صنعت در شهرک صنعتی عباس آباد تهران در کارخانه ای به وسعت 7 هزار متر مربع راه اندازی شده که 3000 متر مربع  از آن محدوده به ساخت سالن های تولید، کنترل کیفیت، اداری و انباراختصاص یافته است .

برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ادامه مطلب

بُرد یو پی اس

بُرد یو پی اس در صورتیکه دچار خرابی شود حتما باید توسط متخصص و کارشناس در این زمینه تعمیر شود چرا که در غیر این صورت ممکن است به طور کل از بین رفته و دیگر قابل استفاده نباشد.

ادامه مطلب

ساختار داخلی UPS

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage", "mainEntity": [{ "@type": "Question", "name": "اجزای UPS چیست؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "چهار منبع اصلی در سیستم منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) ...