قیمت یو پی اس آسانسور

یو پی اس (منبع تغذیه بدون وقفه) به عنوان جایگزینی برای تأمین برق اضطراری در هنگام خرابی منبع تغذیه اصلی استفاده می شود. این دستگاه الکتریکی است که به رفع بسیاری از مشکلات رایج برق در مناطق مسکونی و تجاری نیز کمک می کند. همچنین توانایی ذخیره انرژی در باتری ها و استفاده از آن ها را در مواقع اضطراری دارد.

یو پی اس آسانسور چیست؟

UPS آسانسور از سه قسمت اصلی تشکیل شده است (شارژر، باتری و یک اینورتر). یو پی اس آسانسور از سه مرحله تأمین می شود و همزمان با شارژ باتری ها، همزمان آسانسور را نیز به آن وصل می کند. این وسیله الکترونیکی را می توان به عنوان یک راه حل موثر پشتیبان گیری برای آسانسورها توصیف کرد. یو پی اس آسانسور با در نظر گرفتن چندین فاکتور مهم از قبیل مدت زمان قطع برق، ظرفیت موتور آسانسور، نوع آسانسور، استفاده از آن در یک منطقه مسکونی یا تجاری و غیره ساخته می شود. معمولا یو پی اسی که برای آسانسور انتخاب می شود از UPS های آفلاین می باشند

طریقه نصب یو پی اس آسانسور
نصب یو پی اس آسانسور

یو پی اس آسانسور چگونه کار می کند؟

در مورد قطع برق، در هنگام عدم تأمین منبع اصلی، حالت باتری به طور خودکار روشن می شود تا یک خروجی سه طرفه ایجاد شود که به نوبه خود به تغذیه بارهای متصل کمک می کند. راحت ترین قسمت این است که وقتی منبع تغذیه اصلی احیا شود، UPS به طور خودکار آسانسور را به منبع اصلی منتقل می کند و یک بار دیگر شروع به شارژ باتری ها می کند. مرحله انتقال بین خرابی اصلی و تعویض به نسخه پشتیبان فقط حدود 15 تا 20 ثانیه طول می کشد. برای اینکه بدانید قیمت یو پی اس آسانسور که قصد خرید آن را دارید مناسب با بودجه در نظر گرفته شما می باشد یا نه باید این موضوع را هم در نظر داشته باشید که آیا یو پی اس انتخابی برای نوع آسانسور شما مناسب می باشد یا خیر؟!

سوالات مربوط به قیمت یو پی اس آسانسور

[accordion title=””][accordion-item title=”برای انتخاب یو پی اس مناسب آسانسور چه مواردی را باید در نظر داشت؟”]

برای انتخاب و خرید یو پی اس آسانسور باید نوع یو پی اسی که می خواهید خریداری کنید و تمام آنچه برای خرید یو پی اس معمولی همچون زمان سوئیچ، نویز شنیداری، سایز و وزن، استحکام و قابلیت اطمینان، تکنولوژی ساخت و شکل موج خروجی، توان نامی و… به آن توجه دارید را در نظر داشته باشید.

[/accordion-item][accordion-item title=”برای شارژ باتری یو پی اس آسانسور آیا نیاز است که سیستم یو پی اس روشن باشد؟”]

باید بگوییم که سیستم یو پی اس،بلافاصله زمانیکه به برق شهری وصل می شود، چه در حالت روشن یا چه در حالت standby باشد باتری‌ها را شارژ می‌کند بنابراین چه از یو پی اس برای آسانسور ساختمان استفاده کنید یا برای سایر دستگاه ها و تجهیزاتی که مجهز به یو پی س می باشند باید نسبت به این موضوع دقت زیادی داشته باشید.

[/accordion-item][accordion-item title=”یو پی اس مناسب برای آسانسور کدام نوع یو پی اس می باشد ؟”]

همانطور که می دانید یو پی اس های موجود در بازار به سه دسته: یو پی اس آنلاین، یو پی س آفلاین و یو پی اس Line interactive تقسیم بندی شده اند و شما با توجه به نوع آسانسور ساختمان خود مناسب ترین مدل یو پی اس را انتخاب کنید. اما معمولا از یو پی اس آفلاین برای آسانسور استفاده می شود.[/accordion-item][/accordion]

 

قیمت خرید یو پی اس آسانسور
محل مناسب برای نگهداری یو پی اس آسانسور

ویژگی های یو پی اس آسانسور

  • یو پی اس آسانسور کاملاً اتوماتیک است و نیازی به مداخله دستی ندارد.
  • یو پی اس های آسانسور به گونه ای هدفمند ساخته شده اند که اندازه آنها کاملاً جمع و جور باشد تا بتوان آنها را در هر نقطه نصب کرد (زیر پله یا در اتاق دستگاه آسانسور).
  • از همه مهمتر، یک UPS آسانسور برای استفاده کاملاً بی خطر است زیرا به جای سوخت هایی که در طبیعت قابل اشتعال هستند از برق استفاده می کند. از نظر ساختاری کاملاً پایدار است.
  • یو پی اس های آسانسور اکثراً سازگار با محیط زیست هستند زیرا هیچ گونه آلودگی صوتی، سر و صدایی یا هوا ایجاد نمی کنند.
  • با داشتن سیستم تولید توان بالا، این قابل استفاده در بخش های مسکونی، تجاری و صنعتی است.

قیمت خرید یو پی اس آسانسور

زمانیکه قصد خرید یو پی اس برای آُسانسور ساختمان مسکونی و یا تجاری خود را دارید باید بدانید که بهترین نوع یو پی اسی که میتوانید برای آسانسور خود انتخاب کنید از کدام نوع یو پی اس ها می باشد ( یو پی اس آنلاین، یو پی اس آفلاین و یا یو پی اس لاین اینتراکتیو).

هر یک از انوع یو پی اس هایی که به آن ها اشاره کردیم با توجه به ویژگی ها و کارایی هایی که دارند طبیعتا قیمت متفاوت تری دارند.

بنابراین برای آگاهی از قیمت یو پی اس آسانسور باید بدانید کدام نوع یو پی اس مناسب آسانسور ساختمان شما می باشد و آیا به خوبی می تواند در مواقع اضطراری میزان برق مورد نیاز را به آسانسور شما برساند یا خیر؟!

 

ویژگی و کاربرد یو پی اس آسانسور
ویژگی های یو پی اس آسانسور

برنامه های کاربردی یو پی اس آسانسور

  1. آنها سیستمهای تولید برق کاملی هستند که قادرند آسانسور را در انواع تاسیسات اعم از تجاری، صنعتی یا مسکونی به شیوه ای مقرون به صرفه اداره کنند.
  2. یو پی اس آسانسور وسیله ای ایده آل برای کاهش ناکارآمدی به دلیل کمبود نیرو و خرابی خط اصلی هستند.
  3. یو پی اس های آسانسور در اندازه های مختلف در دسترس هستند و رایج ترین آنها می توانند پشتیبان از باتری در هر نقطه بین 2-3 هوایی باشند

جمع بندی

با یو پی اس آسانسور، کاربرد و ویژگی های آن آشنا شدید و متوجه این موضوع شدید که برای خرید یو پی اس آگاهی از قیمت یو پی س آسانسور نیاز است که نوع یو پی اسی که انتخاب می کنید را در نظر داشته باشید. مشاوران و همکاران ما در تیم هژیر صنعت می توانند به شما در این زمنیه راهنمایی های بیشتری داده تا شما بتوانید بهترین یو پی اس را برای آسانسور ساختمان خود خریداری کنید.

هژیر صنعت تولید کننده انواع یو پی اس و استابلایزر صنعتی و خانگی در ایران

خط تولید محصولات هژیر صنعت در شهرک صنعتی عباس آباد تهران در کارخانه ای به وسعت 7 هزار متر مربع راه اندازی شده که 3000 متر مربع  از آن محدوده به ساخت سالن های تولید، کنترل کیفیت، اداری و انباراختصاص یافته است .

برچسب ها:

3 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ادامه مطلب

بُرد یو پی اس

بُرد یو پی اس در صورتیکه دچار خرابی شود حتما باید توسط متخصص و کارشناس در این زمینه تعمیر شود چرا که در غیر این صورت ممکن است به طور کل از بین رفته و دیگر قابل استفاده نباشد.

ادامه مطلب

ساختار داخلی UPS

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage", "mainEntity": [{ "@type": "Question", "name": "اجزای UPS چیست؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "چهار منبع اصلی در سیستم منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) ...