شرکت های یوپی اس در استان بوشهر و بندر بوشهر


چرا ما شرکت پرتو ارقام خلیج فارس را به عنوان نماینده در استان بوشهر انتخاب کرده ایم؟


استان بوشهر از استان‌های جنوبی ایران و هفدهمین استان بزرگ کشور به لحاظ مساحت است که در حاشیه خلیج فارس قرار دارد. مرکز این استان، بندر بوشهر می‌باشد.

در استان بوشهر و مرکز آن بندر بوشهر، شرکت های متعددی در زمینه فروش یوپی اس فعالیت می کنند.

برای انتخاب بهترین نماینده برای فروش و “خدمات پس از فروش” یو پی اس توصیه های ذیل را به شما می کنیم.

برای انتخاب یو پی اس و اینکه کدام شرکت و یا نماینده فروش  یوپی اس در استان  بوشهر برای شما مناسب می باشد، پیشنهاد می کنیم چند فاکتور مهم و منطقی ذیل را برای جستجوی شرکت و نماینده در نظر بگیرید:

  1. خوشنامی و دلسوزی و مشتری مداری
  2. سابقه فعالیت در زمینه فروش یو پی اس
  3. تولیدکننده یوپی اس باشد و یا نماینده شرکتی باشد که تولید کننده یو پی اس است.
  4. دارای نمایندگی فروش مستقر در بندر بوشهر و قابلیت ارایه خدمات سریع پس از فروش به مشتریان محترم در سراسر استان بوشهر از جمله شهرهای برازجان ، بندرکنگان ، بندرگناوه ، عسلویه ، بندر دیلم و… باشد.
  5. در اسرع وقت مشتری به وی دسترسی داشته باشد.

تمامی ویژگی های عنوان شده فوق در شرکت پرتو ارقام خلیج فارس که از موفقترین و خوشنام ترین شرکت های فعال در استان بوشهر محسوب می شود، تجمیع گردیده و به همین دلیل  بیش از یک دهه است که  هژیر صنعت  این شرکت را به عنوان نماینده خود در استان بوشهر برگزیده است.

علاوه براین شرکت هژیر صنعت اهمیت فراوانی برای میزان کوشش و صداقت نمایندگان و رضایتمندی مشتریان عزیز از کیفیت دستگاه یوپی اس و بهر مندی از ” خدمات پس از فروش”  قایل است و تمامی این نکات در استان بوشهر به خوبی توسط شرکت پرتو ارقام خلیج فارس در حال اجرا می باشد.

آدرس شرکت پرتو ارقام خلیج فارس:

بندر بوشهر ، خیابان شکری ، ساختمان جمهوری ، روبروی پارک آزادگان ، طبقه اول ، شركت پرتو ارقام خلیج فارس

 تلفن: 33326696- 077                   موبایل: 09171765715

همچنین شما می توانید برای کسب  اطلاعات بیشتر در خصوص یوپی اس، استابلایزر، اینورتر، یو پی اس صنعتی، شارژر صنعتی و یا طراحی محصولات طبق نیازهای فنی و اختصاصی خودتان  با شماره تلفن 91004690 021  شرکت هژیر صنعت تماس گرفته و از مشاوره رایگان این شرکت بهره مند شوید.

هژیر صنعت با دارا بودن 80 نماینده فروش و خدمات پس از فروش در سراسر ایران آماده ارایه خدمات به شما است.

هژیر صنعت تولید کننده انواع یو پی اس و استابلایزر صنعتی و خانگی در ایران

خط تولید محصولات هژیر صنعت در شهرک صنعتی عباس آباد تهران در کارخانه ای به وسعت 7 هزار متر مربع راه اندازی شده که 3000 متر مربع  از آن محدوده به ساخت سالن های تولید، کنترل کیفیت، اداری و انباراختصاص یافته است .

برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.