سیستم یو پی اس برای یونیت دندانپزشکی

تمام تجهیزات و لوازم های برقی که شما در منزل و محل کار خود از آن ها استفاده می کنید نیاز به یک سیستم پشتیبان دارند تا در شرایط اضطراری همچون قطعی برق بتواند میزان برق مورد نیاز آن ها را فراهم کرده و مانع از بروز مشکلات ناشی از نوسانات برقی شود. یکی از تجهیزاتی که نیاز به این سیستم پشتیبان دارد یونیت های دندانپزشکی می باشند. که ما قصد داریم درباره سیستم یو پی اس برای یو نیت دندانپزشکی  و خرید یو پی اس یونیت در این مقاله بیشتر با شما صحبت کنیم.

یونیت دندانپزشکی

حتما برای شما هم پیش آمده است که به علت دندان درد شدید به مراکز دندانپزشکی مراجعه کرده باشید.

بنابراین با دستگاه ها و ابزارهایی که در این حرفه از آن ها استفاده می شود تا حدودی آشناییت دارید.

یکی از ابزارهایی که در دندانپزشکی مورد استفاده می باشد یونیت دندانپزشکی یا همان صندلی مخصوص فرد مراجعه کننده می باشد.

ابزاری برای نشستن و آراستن موقعیت بیمار برای اینکه پزشک بتواند بر شرایط بیمار مسلط شده و بخوبی کارهای لازم را انجام دهد.

از آنجایی که یونیت داندانپزشکی جایگاهی است که مدت زمان طولانی بیمار روی آن سپری می کند بنابراین باید به گونه ای طراحی شود تا بیمار روی آن احساس راحتی و آسایش داشته باشد.

بهترین سیستم یو پی اس برای یونیت دندانپزشکی
خرید سیستم یو پی اس برای یونیت دندانپزشکی

خرید دستگاه یو پی اس برای یونیت دندانپزشکی

حتما برایتان جای سوال است که این ابزار دندانپزشکی چه نیازی به سیستم یو پی اس می تواند داشته باشد؟

خب، باید بگوییم که این ابزار پزشکی از طریق جریان الکتریکی برق، جریان محلول ها یا هوا برای بکارگیری و به راه انداختن بعضی از لوازم و دستگاههای دندانپزشکی مورد بهره گیری قرار می گیرد.

پس با توجه به میزان جریان برقی که نیاز دارد حتما باید آن را به یک سیستم پشتیبان و تامین کننده برق در شرایط اضطراری نیز مجهز کرد.

به نظر شما سیستم و دستگاهی بهتر از یو پی اس برای یونیت دندانپزشکی وجود دارد؟

بخش های اصلی دستگاه یونیت

دستگاه یونیت از 4 بخش اصلی تشکیل شده است که شامل موارد زیر می باشد

  • صندلی یونیت
  • جعبه باکس و تابلیت یونیت
  • چراغ
  • کراشور
مناسب ترین یو پی اس برای یونیت دندانپزشکی

علت مجهز کردن دستگاه یونیت به ups

همانطور که می دانید تجهیزاتی که با جریان برق کار میکنند با توجه به نوسانات و اغتشاشات موجود در جریان برق شهری هر لحظه امکان صدمه دیدن آن ها وجود دارد.

بنابراین برای پیشگیری از اتفاقات این چنینی نیاز است که آن ها را به یک منبع تغذیه برق بدون وقفه مجهز کرد.

درباره یونیت دندانپزشکی هم به همین صورت می باشد، یعنی برای پیشگیری از تلف شدن وقت بیمار و دندانپزشک و برای جلوگیری کردن از صدمات و خرابی های احتمالی نیاز است که این دستگاه را به سیستم یو پی اس مجهز کرد.

هژیر صنعت به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز و شرکت هایی که در زمینه خرید یو پی اس فعالیت دارد به شما کمک خواهد کرد تا مناسب ترین نوع یو پی اس را برای یونیت دندانپزشکی خود را انتخاب و خریداری کنید.

سیستم یو پی اس مناسب برای یونیت دندانپزشکی

با توجه به این مسئله که در نیمه اول سال شاهد قطعی برق به صورت مکرر بوده ایم و گاها این قطعی برق ساعت های زیادی به طول کشیده است بنابراین نیاز است تا تجهیزات و دستگاه های برقی خود را برای قطعی برق در روزهای آینده ایمن کنیم.

بسیاری از مشاغل به علت قطعی برق در این مدت نتوانسته اند کارایی مثبت و نتیجه بخشی داشته باشند و برخی دیگر هم به علت قطعی برق طولانی مدت، بسیاری از تجهیزات خود را از دست داده اند.

یکی از مشاغل که در این بازده بدون شک دچار مشکلات بسیار زیادی شده است دندانپزشکان هستند که اکثریت تجهیزات و لوازم مربوط به کار آن ها نیاز به برق دارند.

تصور کنید دندانپزشک مشغول پُر کردن دندان شما باشد اما در حین کار برق قطع شود.

بدون شک اصلا حس خوبی نیست که شما ساعت ها در همان حالت بمانید تا برق وصل شد و دندانپزشک کار شما را به اتمام برساند.

بنابراین حتما نیاز است که تجهیزات و ابزار دندانپزشکی همچون یونیت دندانپزشکی، کمپرسور، دستگاه ایکس ری، دستگاه اسکالر، دستگاه گرافی، اتو کلاو حتما به یک سیستم پشتیبان و تامین کننده برق بدون وقفه همچون یو پی اس مجهز شوند.

اما کدام یک از انواع سیستم های یو پی اس موجود در بازار می توانند برای تجهیزات دندانپزشکی و یونیت گزینه مناسب تری باشند؟

از آنجایی که تجهیزات نام برده شده در صنعت دندانپزشکی دارای قیمت بسیار بالایی می باشند و آسیب دیدن هر یک از آن ها هزینه زیادی در بر دارد بهترین گزینه برای خرید یو پی اس مناسب آن ها یو پی اس آنلاین می باشد.

یو پی اس آنلاین با گرفتن نوسان برق شهری دستگاه ها آن ها را تحت پوشش خود قرار داده و برای آن ها در شرایط اضطراری برقی تمیز و بدون نوسان را تامین خواهد کرد.

مجهز کردن دستگاه یونیت به ups
علت مجهز کردن دستگاه یونیت به ups
در نهایت اینکه

هنگام خرید سیستم یو پی اس برای یونیت دندانپزشکی ابتدا باید تجهیزات و ابزاری که از آن ها استفاده میکنید مورد ارزیابی و بررسی قرار بگیرند.

این مسئله به خاطر پی بردن به توان هر یک از تجهیزات شما می باشد که با توجه به میزان توان مصرفی هر یک از آن ها می توانید انتخاب مناسب تری داشته باشید.

مشاوران و کارشناسان فروش ما با چندین سال تجربه و تخصص در حوزه برق اضطراری به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

شما عزیزان میتوانید از طریق سایت hajirsanat.com سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما، درمیان بگذارید.

سوالات مربوط به سیستم یو پی اس برای یونیت دندانپزشکی

[accordion title=””][accordion-item title=”سیستم UPS در یونیت دندانپزشکی چگونه کار می کند؟”]هنگامی که برق ورودی به زیر سطح ولتاژ ایمن می رسد یا به بالاتر از حد می رسد، UPS به برق باتری DC تبدیل می شود و سپس آن را به برق متناوب تبدیل می کند تا تجهیزات متصل را اجرا کند.
در واقع یو پی اس برق مورد نیاز یونیت دندانپزشکی را در طول حوادثی مانند خاموشی، افت ولتاژ یا ولتاژ بیش از حد تأمین می کند.
[/accordion-item][accordion-item title=”آیا صندلی دندانپزشکی می تواند با اینورتر کار کند؟”]تجهیزات کلینیک دندانپزشکی همچون: صندلی برقی دندانپزشکی، دستگاه ایکس ری، دستگاه اسکالر می توانند روی اینورترها کار کنند.

[/accordion-item][accordion-item title=”AVR یا UPS کدام یک بهتر است؟”]هدف اصلی AVR اصلاح نوسان برق است که به صورت کاملاً ثابت اتفاق می افتد. یو پی اس بیشتر برای برق مورد استفاده قرار می گیرد که یا کاملاً خاموش است یا آنقدر از حد استاندارد خارج است که غیرقابل استفاده است.
[/accordion-item][/accordion]

هژیر صنعت تولید کننده انواع یو پی اس و استابلایزر صنعتی و خانگی در ایران

خط تولید محصولات هژیر صنعت در شهرک صنعتی عباس آباد تهران در کارخانه ای به وسعت 7 هزار متر مربع راه اندازی شده که 3000 متر مربع  از آن محدوده به ساخت سالن های تولید، کنترل کیفیت، اداری و انباراختصاص یافته است .

برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.