بهترین یو پی اس برای دستگاه ارز دیجیتال

خرید بهترین یو پی اس برای دستگاه ارز دیجیتال

این روزها زیاد اصطلاح ارز دیجیتال به گوشتان خورده است و شاید خیلی از شما عزیزان درباره انواع مختلف این ارزها اطلاعات زیادی داشته باشید و بدانید که به چه صورت تولید می شوند. ارزهای دیجیتالی در حقیقت نوع مخصوص از پول دیجیتالی می باشند که رمزنگاری شده هستند. این ارزها با بهره گرفتن از ویژگی های مهمی مانند متمرکز بودن مورد استفاده قرار می گیرند. برای تهیه این ارزها نیاز به یک دستگاه مخصوص به نلم ماینر می باشد که برق زیادی مصرف می کند. بنابراین نیاز است که برای تامین برق مورد نیاز این دستگاه در شرایط اضطراری یک دستگاه پشتیبان همچون استابلایزر و یا یو پی اس را به آن متصل کرد. امروز می خواهیم به این مسئله بپردازیم که بهترین یو پی اس برای دستگاه ارز دیجیتال چه ups می باشد.

نحوه استخراج ارز دیجیتال

همه ما بخوبی می دانیم که انواع فلزات دارای ارزش خاصی می باشند و هر کدام از آن ها در جایگاه خود گرانبها می باشند.

درباره استخراج ارز دیجیتال هم به همین صورت می باشند این ارزها همچون فلزات گرانبها از نظر عرضه محدود هستند که باید برای استخراج آن ها کاری کرد.

البته یه تفاوتی بین فلزات گرانبها و ارز دیجیتال وجود دارد و آن هم این است که برای استخراج ارزدیجیتال به کامپیوتر و یا دستگاه مخصوصی به نام ماینر نیاز داریم.

به طور کلی باید بگوییم که استخراج ارز دیجیتال به سه روش و دسته زیر انجام می شود.

  •  الگوریتم اثبات کار
  •  الگوریتم اثبات سهام
  •  الگوریتم اثبات ظرفیت
 استخراج ارز دیجیتال
نحوه استخراج ارز دیجیتال

میزان برق مورد نیاز برای استخراج ارز دیجیتال

در بخش مقدمه به این مسئله اشاره کردیم که جهت استخراج ارزهای دیجیتالی از یک دستگاه مخصوص به نام ماینر استفاده می شود که به میزان برق زیادی نیاز دارد.

بنابراین برای اینکه بتوانیم میزان برق مرود نیاز این دستگاه را برای استخراج ارز دیجیتال تامین کنیم بهترین کار استفاده و مجهز کردن این دستگاه به بهترین یو پی اس می باشد.

حال برای اینکه بتوانیم بهترین یو پی اس برای دستگاه ارز دیجیتال را انتخاب کنیم باید بدانیم که میزان برقی که این دستگاه مصرف می کند چقدر می باشد؟!

شما دوستان عزیز باید این مهم را بدانید که هر چه مزرعه ارز دیجیتال شما کوچک یا بزرگ باشد اگر امکانات لازم از قبیل: برقی سالم، یکنواخت، بدون نوسان، ایمن و در حالت کلی بی نقص فراهم باشد به راحتی می توانید تعداد بسیار زیادی ارز استخراج کنید.

در غیر اینصورت سرمایه ای که برای این کار در نظر گرفته اید با تحت تاثیر قرار گرفتن توسط اشکالات برق، آن طور که باید و شاید، حاصل خیز نخواهند بود.

ضرورت استفاده یو پی اس برای دستگاه ارز دیجیتال

بدون شک شما دوستان عزیزی که در زمینه استخراج ارز دیجیتال فعالیت دارید می دانید که هنگام استفاده از دستگاه ماینر برای این کار باید انرژی الکتریکی بسیار زیادی را تامین کنید.

این مهم را مد نظر داشته باشید که بنا بر هر دلیلی در طول فرآیند استخراج ارز دیجیتال اختلال برقی به وجود آید یا برق به طور کامل قطع شود تمام کارهایی که انجام داده اید از بین می روند و ارزهای تولید شده از دسترس شما خارج می شوند.

در حقیقت هر چه برای این کار زمان و هزینه خرج کرده اید به یکباره از بین خواهند رفت.

بنابراین برای پیشگیری از این اتفاقات بهترین گزینه مجهز کردن دستگاه ماینر به یک یو پی اس مناسب می باشد.

بهترین یو پی اس برای دستگاه ارز دیجیتال در واقع ups ای است که حتی در هنگام قطعی برق فرآیند استخراج رمزارز ادامه پیدا کند و شما زمان را از دست ندهید.

استفاده یو پی اس برای دستگاه ارز دیجیتال
ضرورت استفاده یو پی اس برای دستگاه ارز دیجیتال

خرید بهترین یو پی اس برای دستگاه ارز دیجیتال

تا به اینجای کار برایتان عنوان کردیم که ارز دیجیتال چگونه استخراج می شود و دستگاه ماینر که برای این منظور مورد استفاده می باشد چه میزان برق نیاز دارد.

حال می خواهیم به سراغ بحث اصلی مقاله امروز رفته و به این مسئله بپردازیم که اصلا بهترین یو پی اس برای دستگاه ارز دیجیتال کدام نوع از انواع ups می باشد؟ً!

دستگاههای ups به گونه ای طراحی شده اند که تامین کننده برق در شرایط مختلف می باشند و این یعنی حتی در زمان قطعی برق یو پی اس می تواند میزان نیروی برق ذخیره شده در باتری را به صورت انرژی مورد نیاز شما تامین کند.

این دستگاه ها در حقیقت دارای توان های مختلفی می باشند که نسبت به تعداد دستگاه ها و انرژی مصرفی باید به دنبال ups مناسب بود.

بنابراین برای خرید بهترین یو پی اس جهت متصل کردن به دستگاه ماینر برای استخراج ارز دیجیتال  دقت داشته باشید که یو پی اس انتخابی شما چند ساعت پاسخ دهی مثبت دارد.

یو پی اس یا استابلایزر، کدام برای ماینر بهتر است؟

خب، شاید برای خیلی از شما عزیزان این سوال پیش آمده باشد که یو پی اس و استابلایزر هر دو دستگاه هایی هستند که می توان در شرایط اضطرای و در صورت بروز مشکلات برقی از آن ها استفاده کرد.

حال برای اینکه بتوان از دستگاه ماینر در شرایط اضطراری بدون اینکه مشکلی به وجود آید استفاده کرد و ارز دیجیتال استخراج کرد استفاده از کدام یک از این دوستگاه بهترین انتخاب می باشد؟

در پاسخ به سوال شما عزیزان باید بگوییم که استابلایزر دستگاهی است که در زمان متصل بودن برق می تواند نوسانات ولتاژ برق را کنترل کند.

در این مورد دقت داشته باشید که چنانچه ترانس برق شما دور یا نزدیک باشد این مسئله منجر به بالا و یا پایین بودن ولتاز برق شهری شود نیاز دارید تا دستگاه ماینر را به استابلایزر مجهز کنید.

اما، یو پی اس علاوه بر تصحیح برق شهری در زمان قطعی، این امکان را دارد تا بدون خاموش شدن دستگاه هایی که به آن متصل می باشند برق مورد نیازشان را تامین نماید.

بنابراین با توجه به این مسئله که خاموش نشدن ماینر برابر با کسب درآمد بیشتر است لذا ups می‌تواند گزینه مناسبی برای ماینر باشد.

کاربرد استابلایزر برای دستگاه ماینر
یو پی اس یا استابلایزر، کدام برای ماینر بهتر است؟

 

در نهایت اینکه

ما امروز و در این مقاله به این مسئله پرداختیم که بهترین یو پی اس برای دستگاه ارز دیجیتال را چطور باید انتخاب کنید و اینکه اصلا برای دستگاه های استخراج کننده ارز دیجیتال دستگاه ups گزینه مناسبی می باشد یا استابلایزر؟!

مشاوران و کارشناسان فروش ما از طریق سایت hajirsanat.com پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان می باشند.

سوالات مربوط به بهترین یو پی اس برای دستگاه ارز دیجیتال

طریقه کارکرد استابلایزر دستگاه ماینر برای استخراج ارز دیجیتال به چه صورت می باشد؟
عملکرد اصلی استابلایزر ماینر ایجاد ولتاژ خروجی است که دستگاه های زیر بار را تا آنجا که ممکن است از منبع برق ایده آل برخوردار سازد و در واقع اطمینان حاصل می کند که نوسانات در برق جبران شده است.
برای برق ماینر نیاز به محافظ برق است؟
بازه ولتاژی در مانیر های مختلف متفاوت است که شما میتوانید بازه ولتاژی پاور دستگاه تان را از روی مشخصاتش بررسی کنید و اگر مثلاً نوشته بود فقط با ولتاژ ۲۳۰ ولت AC کار میکند در این صورت به محافظ برق نیاز دارید ولی اگر مثل دستگاه های M3، S9 و… باشد نیازی به محافظ برق نیست.

خرید استابلایزر برای ماینر ارزدیجیتال چقدر اهمیت دارد؟
در مواقع استخراج ارز دیجیتال، متحمل دمای زیادی می شود و همین مورد موجب می شود تا آسیب پذیری دستگاه در برابر نوسان ولتاژ، افزون تر باشد. به همین خاطر استفاده از استابلایزر برای این دستگاه لازم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *