استفاده از یو پی اس در دوربین های مداربسته

یو پی اس دوربین مداربسته

سیستم یو پی اسی که در دوربین های مدار بسته به کار گرفته شده است زمانیکه با قطع شدن برق سیستم دوربین مدار بسته از کار می افتد فعالیت خود را آغاز می کنند. در حقیقت از سیستم یو پی اس در دوربین های مدار بسته برای حفظ امنیت ساختمان و فروشگاه هایی می باشد که مجهز به دوربین مدار بسته می باشند. از آنجایی که سارقان با قطع کردن برق می خواهند از فعال بودن دوربین های مدار بسته جلوگیری کنند سیستم یو پی اس این امکان را از آن ها گرفته و بلافاصله بعد از قطع شدن برق اصلی دوربین های مدار بسته به برق تامین شده توسط سیستم یو پی اس متصل می شوند.

مشخصات یوپی اس مخصوص دوربین مداربسته

پیش تر عنوان کردیم که استفاده از یو پی اس در دوربین های مدار بسته چقدر دارای اهمیت می باشد حال می خواهیم برخی از مشخصات یو پی اس مخصوص دوربین های مدار بسته را به شما معرفی کنیم.

  • یو پی اس مورد استفاده در دوربین های مدار بسته باید دارای قدرت 300 وات باشند تا بتوانند باتری دوربین های مدار بسته را برای مدت زمان حداقل 4 ساعت ذخیره کنند
  • یو پی اس دوربین های مدار بسته باید دارای عمر طولانی باشند
  • ابعاد یو پی اس دوربین های مدار بسته باید کوچک بوده تا برای مخفی کردن در دوربین فضای کمتر و کوچکتری را اشغال کنند
  • سیستم یو پی اس مورد استفاده در دوربین های مدار بسته باید ضد سرقت باشند
  • اتصال راحت و تجهیز آسان به تمام سیستم ها از دیگر مشخصات یو پی اس های دوربین مدار بسته است
دوربین مداربسته
یو پی اس دوربین مداربسته

استفاده از یو پی اس در دوربین های مداربسته

استفاده از دوربین های مدار بسته این روزها از مهم ترین و اصلی ترین کارهایی است که اکثر مکان های عمومی، فروشگاه ها و منازل برای بالا بردن ایمنی ساختمان خود از آن ها استفاده کرده و ساختمان خود را به دوربین های مدار بسته تجهیز می کنند. این سیستم امنیتی و حفاظتی نیاز به اتصال برق دارند و این میزان برق مورد نیاز این دستگاه ها باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا در زمان قطعی برق هم قابل استفاده باشند. اگر دوربین های مدار بسته به برق مناسب و با کیفیت مجهز نباشند حتی ممکن است در زمان کوتاه هم  که برق ساختمان یا فروشگاه شما قطع می شود امنیت ساختمان و فروشگاه را به خطر بیاندازد.

به همین خاطر است که استفاده از یو پی اس در دوربین های مدار بسته یک امر لازم و ضروری می باشد. با توجه به نوع سیستم امنیتی و حفاظتی که دوربین های مدار بسته دارند یو پی اسی که برای تامین برق با کیفیت این دستگاه ها در نظر گرفته می شود باید متناسب با نوع این دستگاه ها و سیستم آن ها انتخاب شود

نکات لازم  انتخاب یو پی اس متناسب دوربین مدار بسته

همانطور که در مطلب بالا هم اشاره کردیم استفاده از یو پی اس در دوربین های مدار بسته از اهمیت بالایی برخوردار می باشد  و باید در خرید یو پی اس مناسب دوربین های مدار بسته دقت بسیاری شود. زیرا دوربین های مدار بسته هم مانند برخی از تجهیزات پزشکی که نیاز به سیستم یو پی اس دارند تا بتوانند در مواقع ضروری جان بیمار را نجات دهند دوربین های مدار بسته هم حافظ ایمنی ساختمان و محل کار شما می باشند.

اما برای اینکه بدانید چگونه می توانید یو پی اس مناسب با دوربین مدار بسته ساختمان خود را خریداری و تهیه نمایید می توانید با شرکت هژیر صنعت که تولید کننده انواع یو پی اس ها می باشد تماس گرفته و از مشاورین آنها بخواهید که شما را در این زمینه بیشتر و بهتر راهنمایی کنند.

استفاده از یو پی اس در دوربین های مداربسته
یو پی اس مناسب دوربین مداربسته

مهمترین مزیت سیستم یو پی اس دوربین مداربسته

یکی از مهم ترین مزیت هایی که سیستم یو پی اس برای دوربین های مداربسته دارد این است که علاوه بر اینکه میزان امنیت ساختمان، فروشگاه ها و مراکز عمومی را بالا می برد از این سیستم می تواند برای سایر وسایل الکتریکی هم استفاده کرد.

حرف آخر

این موضوع کاملا درست است که برند و قیمت یو پی اس های موجود در بازار اولین چیزی است که توجه شما را به خود جلب می کند اما این مسائل تنها موارد تعیین کننده برای داشتن بهترین انتخاب یو پی اس نمی باشد و همیشه گران ترین محصول بهترین محصول نخواهد بود.

ساختار سیستم یو پی اس به سه دسته کلی Offline ، Line Interactive و Double Conversion تقسیم می شود که در مقاله های قبلی هژیر صنعت درباره آن ها به اختصار صحبت کرده ایم. هر سه حالت ساختار سیستم یو پی اس کارشان حفظ اتصال به برق در زمان قطع اتصال شبکه و یا به وجود آمدن نوسانات احتمالی می باشد. بنابراین قیمت و زمان حفظ اتصال دستگاه به برق دو عامل تعیین کننده برای انتخاب برتر یو پی اس می باشد

هژیر صنعت تولید کننده انواع یو پی اس و استابلایزر صنعتی و خانگی در ایران

خط تولید محصولات هژیر صنعت در شهرک صنعتی عباس آباد تهران در کارخانه ای به وسعت 7 هزار متر مربع راه اندازی شده که 3000 متر مربع  از آن محدوده به ساخت سالن های تولید، کنترل کیفیت، اداری و انباراختصاص یافته است .

برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ادامه مطلب

بُرد یو پی اس

بُرد یو پی اس در صورتیکه دچار خرابی شود حتما باید توسط متخصص و کارشناس در این زمینه تعمیر شود چرا که در غیر این صورت ممکن است به طور کل از بین رفته و دیگر قابل استفاده نباشد.

ادامه مطلب

ساختار داخلی UPS

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage", "mainEntity": [{ "@type": "Question", "name": "اجزای UPS چیست؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "چهار منبع اصلی در سیستم منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) ...