استفاده از یو پی اس برای دستگاه ماموگرافی

با ما، در این مقاله همراه شوید تا هر آنچه درباره استفاده از یو پی اس برای دستگاه ماموگرافی نیاز است بدانید را در اختیارتان قرار دهیم.

دستگاه ماموگرافی چیست

ماموگرافی یک روش تصویربرداری به صورت امواج صوتی می باشدکه با فرکانس بالا انجام می شود که توسط گوش انسان قابل شنیدن نمی باشد.

در ماموگرافی امواج های صوتی به بدن انسان تابانده می شود و پس از برخورد با بافت های بدن امواج بازتابیده شده توسط دستگاه دیگری به نام دستگاه سونو مجدد دریافت می شود و به صورت تصاویری بر روی مانیتور برای پزشکان نمایش داده می شود.

تصاویری که توسط این قبیل دستگاه ها برای پزشکان نمایش داده می شود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و با توجه به این مسئله که برق مورد نیاز این دستگاه ها باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

استفاده از یو پی اس برای دستگاه ماموگرافی بسیار لازم و ضروری می باشد و باید در جهت انتخاب یو پی اس مناسب این دستگاه دقت بسیاری شود.

زیرا با کوچکترین تغییر در درجه این دستگاه ممکن است نویزهای خاصی روی مانتیور ظاهر شده و بر روی کیفیت تصویر تاثیر بگذارند.

استفاده از یو پی اس برای دستگاه ماموگرافی
دستگاه مامو گرافی

کاربرد دستگاه ماموگرافی

بدون شک برایتان این سوال پیش آمده است که از دستگاه ماموگرافی برای چه نوع آزمایش ها و تشخیص های پزشکی استفاده می شود؟

از دستگاه ماموگرافی برای تشخیص زود هنگام آزمایش های مربوط به سرطان سینه استفاده می شود.

این دستگاه ابتدا در سال 1950 در مرکز سرطان ام دی اندرسون ابداع شد. در آزمایش هایی که برای سرطان سینه توسط دستگاه ماموگرافی انجام می شود از هر سینه با اشعه ایکس در جهت مختلف دو عکس گرفته می شود.

از آنجایی که دستگاه ماموگرافی یک دستگاه بسیار حساس در میان دیگر تجهیزات پزشکی می باشد.

بنابراین نیاز به نگهداری مناسب دارد و برق ورودی این دستگاه باید از بالاترین کیفیت برخوردار باشد.

استفاده از یو پی اس برای دستگاه ماموگرافی علاوه بر اینکه برق اضطراری این دستگاه را تامین می نماید می تواند برق متناوب و بدون نوسان را به این دستگاه تحویل دهد.

انواع ماموگرافی

  • ماموگرافی تشخیصی
  • ماموگرافی دیجیتال
  • ماموگرافی سه بعدی

در ماموگرافی نوع اول یعنی ماموگرافی تشخیصی ارزیابی بیمار بر روی علائمی است که دارد.

مثلا توده هایی در سینه فرد بیمار وجود دارد که نه پزشک از وجود آن اطلاعی دارد و نه خود بیمار، پس برای تشخیص آن نیاز به بررسی های بیشتر می باشد. ماموگرافی تشخیصی عموما بعد از ماموگرافی های آزمایشی انجام می شوند .

اما ماموگرافی نوع دوم، ماموگرافی دیجیتال که در آن تصاویر به صورت فایل های دیجیتالی ذخیره می شوند.

با توجه به این موضوع که تصویر اشعه ایکس به صورت دیجیتالی ذخیره می شود متخصصین رادیولوژی می توانند تصویر ها را بزرگ کرده و آن ها را به گونه ای تغییر دهند تا ناهنجاری های آن که به صورت معمول دیده نمی شوند به خوبی آشکار شوند.

ماموگرافی دیجیتال تصاویر دیجیتال از سینه را در کمتر از 10 ثانیه آماده می کنند در صورتیکه دیگر دستگاه های ماموگرافی معمولی این  کا را با استفاده از اشعه ایکس در مدت زمان 10 دقیقه انجام می دهند.

انتخاب یو پی اس دستگاه ماموگرافی
یو پی اس دستگاه ماموگرافی

استفاده از یو پی اس برای دستگاه ماموگرافی

این مسئله کاملا مشخص و روشن است که انجام آمایش های پزشکی از دقت و اهمیت بالایی برخوردار می باشند زیرا کوچکترین اشتیاه در این آزمایش ها می تواند جان مریض را به خطر اندازد.

بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای دریافنت نتایج بهتر توسط دستگاه ماموگرافی از یو پی اس استفاده کنید. زیرا که وجود نوسان های موجود و یا قطعی برق در زمان آزمایش می تواند برای شما خسارت های بسیاری را به همراه داشته باشد.

استفاده از یو پی اس برای دستگاه ماموگرافی می باتواند برق موردنیاز را با کیفیت بالاتر فراهم کرده و امکان به وجود آمدن خسارت را کمتر کند.

یو پی اس دستگاه مامو گرافی
قیمت یو پی اس دستگاه مامو گرافی
در نهایت اینکه

برای خرید یو پی اس مناسب دستگاه ماموگرافی می توانید از شرکت هژیر صنعت که ارائه دهنده انواع یو پی اس های پزشکی می باشد کمک گرفته و یو پی اس مورد نیاز خود را از این شرکت تهیه کنید.

فراموش نکنید که برای دستگاه هایی همچون دستگاه ماموگرافی از یو پی اس یا توان 5000 و 6000 باید استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره استفاده از یو پی اس برای دستگاه ماموگرافی می توانید با مشاوران و کارشناسان فروش ما از طریق سایت hajirsanat.com در ارتباط باشید.

سوالات مربوط به استفاده از یو پی اس برای دستگاه ماموگرافی

[accordion title=””][accordion-item title=”چه نوع یو پی اس برای تجهیزات پزشکی مناسب است؟”]دستگاه یو پی اس مناسب برای تجهیزات پزشکی با استانداردهای جهانی مطابقت داده شده‌اند. این استانداردها به شما این اطمینان را می‌دهند که سیستم یو پی اس دارای ویژگی های منحصر به فردی است و مراقبت های ضروری مورد نیاز از تجهیزات پزشکی را در زمان مشکلات و قطعی برق انجام خواهد داد و موجب حفاظت از جان بیماران خواهد شد.[/accordion-item][accordion-item title=”آیا فن خنک کننده باید دائما در یو پی اس روشن بماند؟”]فن خنک کننده فقط زمانی کار می کند که نیاز به تهویه هوای داخل دستگاه یو پی اس باشد.[/accordion-item][accordion-item title=”آیا دستگاه یو پی اس باید روشن باشد تا دستگاه ها شارژ شوند؟”]سیستم یو پی اس، به محض اتصال به برق شهر، چه در حالت روشن یا چه در حالت standby باتری‌ها را شارژ می‌کند.[/accordion-item][/accordion]

هژیر صنعت تولید کننده انواع یو پی اس و استابلایزر صنعتی و خانگی در ایران

خط تولید محصولات هژیر صنعت در شهرک صنعتی عباس آباد تهران در کارخانه ای به وسعت 7 هزار متر مربع راه اندازی شده که 3000 متر مربع  از آن محدوده به ساخت سالن های تولید، کنترل کیفیت، اداری و انباراختصاص یافته است .

برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.