UPS آفلاین

یو پی اس چیست؟

یو پی اس چیست؟

همانطور که در مقاله های قبلی هژیر صنعت مطالعه کرده اید یو پی اس دستگاهی است که از آن برای مقابله با مشکلات برق ورودی سیستم ها استفاده می شود. Usp در حقیقت منبع تغذیه کننده بدون وقفه می باشد و یک وسیله الکترونیکی می باشد که آن را برای محافظت کردن از بارهای حساس در برابر اغتشاشاتی همچون نویز و قطعی برق طراحی کرده اند.

دستگاه های یو پی اس دارای یک باتری می باشند که در زمان داشتن برق ورودی در مواقع عادی می توان آن ها را شارژ کرد و در زمان قطعی برق ولتاز برق کاهش پیدا کرده و برق ورودی به طور اتوماتیک می تواند منبع تغذیه از برق شهریی به خروجی مورد نظر برای مدت زمان یک تا دو میلی ثانیه انتقال دهد

دستگاه های یو پی اس انواع مختلفی دارند که در مقاله قبلی اشاره مختصری به آن ها داشته ایم و در مطلب امروز می خواهیم درباره UPS آفلاین بیشتر با شما صحبت کنیم.

OFF LINE UPS
یو پی اس آفلاین

UPS آفلاین

دستگاه یو پی اس آفلاین دارای یک دستگاه مصرف کننده می باشد که به صورت مستقیم به برق شهری وصل می شود و این دستگاه در زمانی که شما دچار قطعی برق شوید فعال می باشد. در چنین مواقعی دستگاه مصرف کننده برق می تواند از یو پی اس تغذیه لازم را انجام دهد تا مجدد منبع برق مورد نیاز شما تامین شود.

در صورتیکه کسب و کار شما به گونه ای است که به تامین برق بی وقفه نیاز دارید خرید این نوع از یو پی اس ها می باشد که یک انتخاب خوب و مناسب برای شما ست. ناگفته نماند که این مدل از دستگاه های یو پی اس دارای کیفیت چندان بالایی برای توان خروجی نمی باشد و در حال حاضر نیز تولید این دستگاه محدود شده است.

Ups آفلاین از سطح قدرت حفاظتی بالایی برخوردار می باشد و خروجی آن از طریق یک فیلتر EMI / RFI ساخته شده است که می تواند بار حفاظت از سنسورها و گذرگاه ها توسط ولتاژ پیک به مقادیر از پیش تعریف شده فراهم می کند.

کاربرد ups آفلاین

  • کامپیوترهای شخصی
  • دوربین های مدار بسته
  • دستگاه های حضور و غیاب
  • دستگاه خودپرداز
  • دزدگیر
  • ساختمان های هوشمند
UPS آفلاین
کابرد یو پی اس

حرف آخر

طبیعتا برای شما هم پیش آمده است که در زمان کار کردن با کامپیوتر شخصی خود با مشکل قطعی برق مواجه شده باشید و متاسفانه تمام اطلاعاتی که در سیستم حود ذخیره کرده بوده اید را از دست داده باشید و تمام آن ها از کامپیوتر شما پریده باشند.

این مسئله برای شما که تنها یک نفر هستید شاید چندان مهم نباشد زیرا احتمال اینکه مجدد بتوانید اطلاعاتی را که از دست داده اید مجدد جمع آوری کنید اما این مسئله برای شرکت های بزرگ که تجهیزات الکترونیکی حساسی دارند چندان کار آسانی نمی باشد و آن ها باید تمام مراتب مربوط به حافظت از اطلاعات خود را به خوبی در نظر داشته باشند و برای این مسئله راه حل مناسبی را در نظر داشته باشند. بنابراین استفاده از یک منبع برق پشتیبان مناسب ترین انتخاب برای چنین شرایطی می باشد.

خرید یو پی اس می تواند بهترین گزینه برای جلوگیری از تمام خسارت هایی باشد که ممکن است در زمان قطعی برق برای شما به وجود آید. سیستم usp به شما در فائق آمدن بر مشکلات ناشی از قطع و نوسان برق شهر کمک خواهد کرد و در برابر قطع کلی برق محافظت می‌شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *