یو پی اس مناسب سیستم‌های روشنایی

یو پی اس مناسب سیستم‌های روشنایی

همانطور که می دانید این روزها برق شهری از موارد بسیار مهم در زندگی روزمره ما تبدیل شده است. شاید به همین خاطر است که مجهز کردن بسیاری از سیستم و تجهیزات برقی به یک دستگاه پشتیبان همچون یو پی اس این روزها دارای اهمیت زیادی شده است. علاوه بر تجهیزات برقی سیستم‌های روشنایی نیز به این دستگاه نیاز دارند تا در شرایط اضطراری بتوان از آن ها استفاده کرد.حال سوال اصلی این است که یو پی اس مناسب سیستم‌های روشنایی باید دارای چه ویژگی هایی باشند و اصلا کدام یک از انواع ups برای سیستم روشنایی بهتر می باشد.

تا انتهای مقاله امروز با تیم هژیر صنعت همراه شوید تا هر آنچه در این مورد نیاز است بدانید را در اختیارتان قرار دهیم.

ups سیستم‌های روشنایی

ما، در عصری زندگی می کنیم که سیستم روشنایی نقش بسیار مهمی در زندگی روزمره ما دارد و قطعا بدون آن ها تقریبا انجام بسیاری از کارهای روزمره ما دچار اختلال خواهند شد.

یکی از عواملی که منجر به عدم دسترسی ما به سیستم های روشنایی می شود همین قطعی برق شهری است.

اما اصلا جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد چرا که با مجهز کردن این سیستم ها به دستگاه تامین کننده برق بدون وقفه یعنی یو پی اس می توان برای تجهیزات روشنایی امکان استفاده بی وقفه از این وسایل و جلوگیری از قطعی برق آن‌ها را فراهم کرد.

ضرورت استفاده از یو پی اس برای سیستم‌های روشنایی

همه شما دوستان عزیز بخوبی این موضوع را می دانید که این روزها بدون دسترسی به یک سیتم روشنایی و یا سایر تجهیزات و وسایل الکترونیکی نمی توانیم بسیاری از کارهای روزمره خود را به درستی انجام دهیم.

مخصوصا در مواقعی که دچار حوادث ناگهانی همچون زلزله، آتش سوزی و… می شویم نیاز به یک سری تجهیزات و سیستم روشنایی می باشیم.

بنابراین در چنین شرایط و مواقعی است که نیاز به یو پی اس مناسب سیستم‌های روشنایی به وضوح احساس می شود.

 استفاده از یو پی اس برای سیستم‌های روشنایی
ضرورت استفاده از یو پی اس برای سیستم‌های روشنایی

نحوه عملکرد ups

با قرار گرفتن سیستم یو پی اس بین برق شهری و تجهیزاتی که ما، در منزل و محل کار خود از آن ها استفاده می کنیم می تواند در مواقع ضروری و در شرایطی که برق شهری قطع می شود به کمک باتری های خود و ذخیره انرژی که انجام داده برق مورد نیاز را برای تجهیزات و سیستم های روشنایی فراهم کند.

خرید یو پی اس مناسب سیستم‌های روشنایی

تا به اینجای کار برایتان درباره نحوه عملکرد یو پی اس و ضرورت مجهز کردن این دستگاه به سیستم روشنایی صحبت کردیم.

حال در ادامه می خواهیم به این مسئله بپردازیم که اصلا یو پی اس مناسب سیستم‌های روشنایی کدام یک از انواع ups می باشد؟!

خب، در این مورد باید بدانید که برای انتخاب یک یو پی اس مناسب باید نوع و توان آن دستگاه برای سیستم روشنایی شما مشخص باشد.

این یعنی اینکه مشخص کردن تعداد و توان مصرفی تجهیزات و سیستم روشنایی مورد نظر.

پیشنهاد و توصیه ما این است که اگر می خواهید بهترین و مناسب ترین نوع یو پی اس را برای سیستم های روشنایی خود خریداری کنید ups آفلاین بهترین گزینه می باشد زیرا که این نوع از انواع یو پی اس فقط در زمان‌های قطعی برق وارد مدار شده و برق تجهیزات مورد نظر را تأمین می‌کند.

عملکرد ups
نحوه عملکرد ups

مزیت استفاده از ups سیستم روشنایی

تمام دستگاههای تامین کننده برق بدون وقفه دارای مزیت هایی برای تمام تجهیزات و سیستم هایی هستند که به آن ها متصل می باشند.

بنابراین سیستم روشنایی هم از این قاعده مستثنا نمی باشد.

از مهم ترین مزایای مربوط به متصل بودن یو پی اس به سیستم روشنایی می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • با یک سیستم یو پی اس مناسب با به کار گیری لامپ های کم مصرف، امکان تامین روشنایی تعداد بالایی از لامپ ها را وجود دارد.
  • هزینه ایجاد یک سیستم ups معمولا با هزینه خرید ژنراتور مقایسه می شود که البته از نظر فنی به مراتب بهتر و کارامد تر از سیستم ژنراتور است
  • برای خانه یا کارگاه های کوچک سیستم یو پی اس بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.
دلایل استفاده از ups سیستم روشنایی
مزیت استفاده از ups سیستم روشنایی
در نهایت اینکه

بار دیگر و به عنوان حُسن ختام یادآوری می کنیم که این روزها برق جزء یکی از رکن های اصلی در زندگی روزمره به شمار می آید و از آنجایی که بسیاری از وسایل و تجهیزاتی که ما از آن ها در طول روز استفاده می کنیم برقی هستند باید برای مواقع اضطراری و نبود برق فکر چاره بود.

مجهز کردن تجهیزات و سیستم های برقی به یک دستگاه پشتیبان و تامین کننده برق در مواقع ضروری بهترین کاری است که می توان انجام داد.

با پیشرفت تکنولوژی در این روزها و با در نظر گرفتن این مسئله که ما در عصر تکنولوژی رندگی می کنیم مجهز کردن سیستم های روشنایی هم به یک دستگاه تامین کننده برق مسئله بسیار مهم و دارای اهمیتی می باشد.

اما مسئله اصلی اینجاست که برای تمامی این تجهیزات باید یک دستگاه مناسب و با کیفیت را با توجه به توان آن ها انتخاب کرد.

ما امروز و در این مقاله به این مسئله پرداختیم که یو پی اس مناسب سیستم‌های روشنایی، ups آفلاین می باشد که باید در زمان خرید آن به تعداد و توان مصرفی تجهیزات و سیستم روشنایی توجه داشته باشید.

مشاوران و کارشناسان فروش ما از طریق سایت hajirsanat.com پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان می باشند.

هژیر صنعت تولید کننده انواع یو پی اس و استابلایزر صنعتی و خانگی در ایران

خط تولید محصولات هژیر صنعت در شهرک صنعتی عباس آباد تهران در کارخانه ای به وسعت 7 هزار متر مربع راه اندازی شده که 3000 متر مربع  از آن محدوده به ساخت سالن های تولید، کنترل کیفیت، اداری و انباراختصاص یافته است .

برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.