یو پی اس دوربین مداربسته

یکی از تجهیزاتی که این روزها مجهز کردن آن به یکس یستم پشتیبان همجون UPS لازم و ضروری می باشد دوربین های مدار بسته هستند. هژیر هستند امروز می خواهد درباره یو پی اس دوربین مداربسته و انواع یو پی اس دوربین مداربسته اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

انتخاب UPS برای دوربین های مدار بسته

خیلی از ساختمان ها برای امنیت ساکنین و تجهیزاتی که در داخل ساختمان  وجود دارد آن را مجهز به دوربین های مداربسته کرده اند حال دیگر فرقی ندارد که ساختمان مجهز شده مسکونی باشد یا اداری.

البته نباید این مسئله را فراموش کرد که ممکن است دوربین های مدار بسته در برخی از شرایط نتوانند هر آنچه که اتفاق افتاده است را ضبط کنند.

مثلا زمانیکه برق شهری قطع می شود یا بنا بر هر دلیلی برقی در ساختمان وجود ندارد طبیعی است که دوربین های مدار بسته نیز از کار می افتند.

بنابراین برای این اتفاق های ناگهانی هم باید تدبیری اندیشید و فکری کرد.

بهترین کار این است که دوربین های مدار بسته را نیز به یک سیستم پشتیبان به نام یو پی اس مجهز کرد تا در مواقعی که برق وجود ندارد دوربین های مدار بسته بتوانند به کمک این سیستم برق مورد نیز خود را دریافت کرده و از کار نیافتند.

کاربرد دوربین مدار بسته
دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته چیست؟

در تعربفی مختصر قبل از اینکه به یو پی س دوربین مدار بسته بپردازیم قصد داریم بگوییم که اصلا دوربین مدار بسته چیست؟

دوربین مدار بسته وسیله ای است که به کمک آن شما می توانید تصاویری را در جهت اهداف نظارتی و شخصی خود ضبط کرده و در اختیار داشته باشید.

اولین دوربین مدار بسته د رسال 1942 توسط ارتش آلمان ها برای نظارت روند پرتاب موشک های آن ها مورد استفاده قرار گرفت و بعد از آن جای خود را در میان تمام کشورهای دنیا به خوبی باز کرد.

امروزه در بیشتر ساختمان های اداری دولتی، خصوصی، سفارت خانه ها، طلا فروشی ها، ساختمان های مسکونی و… از این وسیله برای امنیت بیشتر استفاده می شود.

یو پی اس دوربین مداربسته
کاربرد یو پی اس دوربین مداربسته

معرفی یو پی اس دوربین مداربسته

حب دانستید که دوربین مدار بسته دستگاه و سیستمی است که به کمک آن شما می توانید تصاویری را در جهت اهداف نظارتی و شخصی خود در اختیار داشته باشید.

تمام اطلاعات و تصاویری که شما از دوربین مدار بسته ساختمان خود بدست می آورید تا زمانی قابل استفاده می باشند که برق دوربین قطع نشده باشد.

زمانی ممکن است شما تصاویری را لازم داشته باشید اما در آن لحظه برق قطع شده باشد و دوربین نتوانسته باشد آن ها را ضبط کند.

خب در چنین مواقعی چه کار باید کرد؟! بهترین کار مجهز کردن دوربین های مدار بسته به سیستم یو پی اس می باشد.

یو پی اس دوربین مداربسته زمانیکه برق شهری و یا برق خود دوربین مدار بسته قطع می شود فعالیت خود را شروع خواهد کرد و دیگر تصویری نیست که شما نیاز داشته باشید و دوربین آن ها را ضبط نکرده باشد.

قبل تر هم اشاره کرده بودیم که از سیستم دوربین مدار بسته برای حفظ امنیت ساختمان ها استفاده می شود و با توجه به این مسئله که افراد سارق قطعا با قطع کردن برق به فکر از کار انداختن دوربین ها می افتند.

مجهز شدن دوربین های مدار بسته به سیستم یو پی اس می تواند از اتفاقات احتمالی جلوگیری کند.

زیرا که بلافاصله بعد از قطع شدن جریان برق دوربین مدار بسته به برق تامین کننده یعنی همان سیستم یو پی اس متصل خواهد شد و تصاویر ضبط می شوند.

مشخصات یوپی اس دوربین مداربسته

قطعا بدون آشنایی داشتن درباره یو پی اس هایی که برای دوربین های مدار بسته از آن ها استفاده می شود نمیتوانید درست ترین و مناسب ترین یو پی اس را برای دوربین ها خریداری کنید.

پس قبل از اینکه بخواهید اقدام به خرید یو پی اس دوربین مداربسته ساختمان خود کنید نیاز است درباره مشخصات آن ها اطلاعتی هرچند مختصر در اختیار داشته باشید.

مشخصات دوربین مدار بسته عبارتند از:

  • یو پی اس دوربین های مدار بسته باید دارای قدرتی برابر با 300 وات باشد که بتواند حداقل برای 4 ساعت برق مورد نیاز دوربین های مدار بسته را تامین نماید
  •  یو پی اس مورد نیاز دوربین مدار بسته باید دارای عمر طولانی باشد
  • ابعاد کوچک و قابل مخفی کردن در فضای کوچکتر از دیگر مشخصات یو پی اس دوربین مداربسته می باشد
  • یو پی اس دوربین مداربسته باید اتصال راحتر و آسانی داشته باشد

یو پی اس مناسب برای دوربین های مدار بسته

همانطور که می دانید یو پی اس های موجود در بازار انواع مختلفی دارند که بسته به نیاز خود می توانید یو پی س مناسبی را خریداری کنید.

برای خرید یو پی اس دوربین مداربسته هم لازم است بدانید که کدام نوع از نواع یو پی اس مناسب می باشد.

بهترین انتخابی که شما می توانید از میان مدلهای مختلف یو پی اس برای دوربین های مدار بسته انجام دهید یو پی س آنلاین می باشد که باتری دوبل 12 ولتی داشته باشد.

برای انتخاب یو پی اس آنلاین دوربین های مدار بسته تعدا را اینگونه انتخاب کنید به ازای هر 3 دوربین و دی وی آر مربوطه یک یو پی اس 2000 ولت آمپر را بکار بگیرید و به ازای هر دوربین اضافه تر 500 وات به آن اضافه کنید.

یو پی اس آنلاین بهترین یو پی اس دوربین مداربسته
بهترین یو پی اس دوربین مداربسته
در نهایت اینکه

با توجه به نوع دوربین مدار بسته ای که برای ساختمان خود انتخاب کرده اید باید یو پی اس مناسب آن را نیز انتخاب کنید تا بتواند به خوبی پشتیبانی از سیستم دوربین های مدار بسته را انجام دهد و میزان برق مورد نیاز آن ها را در مواقع ضروری تامین نماید.

مناسب ترین یو پی اس برای دوربین های مدار بسته یو پی اس آنلاین می باشد که میتوانید انتخاب کنید.

فراموش نکنید قبل از خرید یو پی اس حتما مشخصات آن را با دوربین مدار بسته خود سنجیده و سپس اقدام به خرید آن کنید.

مشاوران و کارشناسان فروش ما نیز از طریق سایت hajirsanat.com اطلاعات بیشتری را در این زمینه یو پی اس دوربین مداربسته و انواع یو پی اس دوربین مداربسته در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد.

سوالات مربوط به یو پی اس دوربین مداربسته

[accordion title=””][accordion-item title=”چطور یو پی اس مناسب انتخاب کنیم؟”]

برای انتخاب یو پی اس مناسب این چند فاکتور را در نظر داشته باشید: توپولوژی، میزان بارگذاری، نحوه قرارگیری،  در دسترس بودن، معماری با قابلیت توسعهی افزونه ای، قطعات با قابلیت جابجایی، قابلیت توسعه باتری به هنگام اجرا، مدیریت باتری، نظارت از راه دور، مقیاس پذیری، قابلیت ماژولار بودن، ارتباطات و نرم افزار[/accordion-item]
[accordion-item title=”علت خاموش شدن یو پی اس زمانیکه از برق جدا می شود؟”]

زمانی که دستگاه یو پی اس از برق شهری جدا میشود باید روشن باشد و اگر خروجی قطع شود باتری های یو پی اس و یا از مدار آن خارج شده اند و یا اینکه باتری یو پی اس فاسد شده است و باید آن را عوض کنید.[/accordion-item]

[accordion-item title=”علت خرابی یو پی اس چیست؟”]عوامل متعددی وجود دارند که موجب خرابی سیستم یو پی اس می شوند که بارزترین آنها عبارتند از: خرابی اینورتر، خرابی باتری، نوسانات برق، عدم رعایت ترتیب فازها، بیش از حد بودن ولتاژ ورودی و …[/accordion-item][/accordion]

یو پی اس دوربین مداربسته

هژیر صنعت تولید کننده انواع یو پی اس و استابلایزر صنعتی و خانگی در ایران

خط تولید محصولات هژیر صنعت در شهرک صنعتی عباس آباد تهران در کارخانه ای به وسعت 7 هزار متر مربع راه اندازی شده که 3000 متر مربع  از آن محدوده به ساخت سالن های تولید، کنترل کیفیت، اداری و انباراختصاص یافته است .

برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.