یو پی اس خانگی

در مقاله های قبلی که در سایت هژیر صنعت برای شما دوستان عزیز به اشتراک گذاشته ایم درباره اینکه ups چیست؟ خرید یو پی اس، انواع یو پی اس،  ups چه کاربردهایی دارد و در چه زمینه هایی مورد استفاده قرار می گیرد بارها صحبت کرده ایم. امروز می خواهیم شما را با یکی دیگر از ups ها که این روزها طرفداران بسیاری دارد یعنی یو پی اس خانگی بیشتر صحبت کنیم.

یو پی اس خانگی چیست؟

یکی از یو پی اس هایی که این روزها توانسته است طرافداران بسیاری را جذب نماید ups هایی می باشند که برای وسایل خانگی از آن ها استفاده می شود.

Home UPS را اکثر مردم برای مصارف کوچک مورد استفاده قرار می دهند. از آنجایی که با قطع جریان برق شهری بیشتر لوازم های خانگی ممکن است دچار مشکل شوند برای جلوگیری از این اختلال ها از سیستم یو پی اس برای لوازم خانگی می توان استفاده کرد.

همچنین استفاده از انواع یو پی اس از آسیب رسیدن به  لوازم الکترونیکی و الکتریکی جلوگیری می کنند.

شاید اغلب شما دوستان فکر کنید که سیستم یو پی اس که برای لوازم خانگی خود از آن ها استفاده می کنید یک دستگاه در جهت محافظت برق می باشد.

در صورتیکه این چنین نمی باشد بلکه ups دستگاه و سیستمی است که در زمان قطعی برق می تواند برق مورد نیاز را برای دستگاه ها و لوازم برقی شما فراهم و تامین نماید.

سیستم هایی که از آن ها برای لوازم خانگی خود استفاده می نمایید دارای عمر طولانی، قیمت مناسب و کیفیت بالا می باشد زیرا بین 1000 تا 2000 ولت یا آمپر ظرفیت و توان دارند.

قیمت یو پی اس خانگی
انتخاب ups خانگی مناسب

خرید Home UPS

برای خرید یو پی اس از جمله Home UPS که به عنوان وسیله منبع تامین کننده برق می باشند باید امتیازها و ویژگی های آن ها را در زمان خرید مد نظر داشته باشید.

در سال های گذشته استفاده و خرید ups چندان مسئله ضروری به شمار نمی آمد.

اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی استفاده از این سیستم ضرورت پیدا کرده است، تا جایی که تولید و عرضه آن ارزانتر و آسانتر از سال های گذشته است.

شرکت ها ی مختلف بسیاری با برندهای متفاوت در زمینه تولید و ساخت یو پی اس فعالیت دارند.

شرکت های تولید کننده ups توانسته اند تا به امروز محصولات بسیار خوبی را در زمینه یو پی اس های 1000 تا 10000 ولت آمپر تولید کنند که از کیفیت و عمر بالایی برخوردار می باشند.

نکته مهم درباره ups خانگی این است که  عمر مصرفی این نوع از یو پی اس ها حداقل 2 سال می باشد یعنی در طول 2 سال بدون هیچ مشکلی می توانند کارایی داشته باشند.

توان مصرفی Home UPS

هنگامی که می خواهید برای لوازم خانگی خود یو پی اس تهیه نمایید یک نکته مهم را باید در نظر داشته باشید و آن هم توان مصرفی بو پی اس خانگی می باشد.

با توجه به نوع کاربرد، وسعت زیر بنا درباره وسایل مصرفی در خانه بهترین گزینه این است که از ups 1000 تا 2000 ولت آمپر استفاده کنید زیرا این توان مصرفی مناسب ترین توان مصرفی برای Home UPS می باشد.

نکات مهم برای خرید یو پی اس خانگی
توان مصرفی Home UPS

انواع Home UPS در شرکت هژیر صنعت

یکی از شرکت های تولید کننده یو پی اس در ایران شرکت هژیر صنعت می باشد که یو پی اس های مختلف را برای مصارف مختلف تولید می نماید از یوپی اس های خانگی که توسط این شرکت تولید می شود می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

  • یو پی اس 1000 ولت آمپر اکسل با باتری داخلی
  • یو پی اس 1200 ولت آمپر اکسل باتری بیرونی
  • یو پی اس  700 ولت آمپر کلاسیک با باتری داخلی
  • یو پی  اس 1000 ولت آمپر کلاسیک با باتری داخلی
  • یو پی اس 1500 ولت آمپر  کلاسیک با  باتری  داخلی

در کشور عزیزمان ایران استفاده از این نوع یو پی اس ها برای مصارف خانگی روز به روز در حال گسترش پیدا کردن می باشد.

مزایای استفاده از یو پی اس خانگی

  1. مدیریت مصرف برق
  2. مدیریت زمان برای کودکان و نوجوانان برای بازی های رایانه ای
  3. امکان استفاده مطمئن برق برای کارهای خانگی و دور کاری ها
  4. رفع عادات نامطلوب مصرف برق

استفاده از انواع یو پی اس مناسب و با کیفیت باعث حفظ سلامت و طول عمر وسایل برقی شما خواهد شد و مصرف برق خانه شما را نیز بهبود می دهد.

همچنین استفاده از این نوع یو پی اس باعث افزایش پیدا کردن سطح آسایش و رفاه در مواقعی می شود که برق قطع می شود.

اگر شما Home UPS به درستی مصرف و استفاده کنید به شما کمک خواهد کرد چیزی بین 20 تا 50 درصد در مصرف برق خود صرفه جویی کنید.

انواع یو پی اس خانگی هژیر صنعت
مزایای Home UPS
در نهایت اینکه

سخن پایانی اینکه با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و استفاده از انواع یو پی اس برای لوازم خانگی می توانید در زمانی قطعی برق تا 4 ساعت برق مورد نیاز خانه خود را تامین نمایید.

شما می توانید برای وسایلی همچون کامپیوتر،پکیج،لوازم برقی آشپزخانه و… از یو پی اس مناسب استفاده نمایید.

مشاوران و کارشناسان فروش ما از طریق سایت hajirsanat.com به شما در زمینه خرید و انتخاب یو پی اس خانگی کمک خواهند کرد. شما عزیزان می توانید سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را از همین طریق با مشاوران و کارشناسان فروش ما، در میان بگذارید.

سوالات مربوط به یو پی اس خانگی

[accordion title=””][accordion-item title=”برای لوازم خانگی یو پی اس بهتر است یا اینورتر؟”]UPS در مقایسه با اینورتر کارآمدتر است. یو پی اس پشتیبان الکتریکی را بدون تأخیر و نوسان به دستگاه ها ارائه می دهد و اینورتر یک رسانه بین منبع تغذیه اولیه و باتری است.
[/accordion-item][accordion-item title=”UPS چقدر می تواند روتر را اجرا کند؟”]یو پی اس 1500 ولت تغذیه شبکه خانگی متشکل از روتر، سوئیچ و مودم باید حدود 3 ساعت کار کند.

[/accordion-item][accordion-item title=”AVR یا UPS کدام بهتر است؟”]هدف اصلی AVR اصلاح نوسان برق است که به طور مداوم در حال وقوع است. UPS بیشتر برای نیرویی استفاده می شود که یا کاملاً خاموش است یا آنقدر خارج از استاندارد است که قابل استفاده نیست.[/accordion-item][/accordion]

هژیر صنعت تولید کننده انواع یو پی اس و استابلایزر صنعتی و خانگی در ایران

خط تولید محصولات هژیر صنعت در شهرک صنعتی عباس آباد تهران در کارخانه ای به وسعت 7 هزار متر مربع راه اندازی شده که 3000 متر مربع  از آن محدوده به ساخت سالن های تولید، کنترل کیفیت، اداری و انباراختصاص یافته است .

برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.