وقتی نور UPS آنلاین روشن می شود چه کار کنیم؟

یو پی اس آنلاین

یو پی اس

سیستمی که از آن برای مقابله با مشکلات برق ورودی به سیستم ها و دستگاه های دیگر مورد استفاده قرار می گیرد را یو پی اس گویند.

سیستم یو پی اس یک منبع تغذیه کننده بدون وقفه می باشد که دارای انواع مختلفی بوده و هر یک از آن ها ویژگی ها و کاربردهای محصوص به خود را دارا می باشند.

سیستم یا همان دستگاه یو پی اس وسیله ای الکترونیکی می باشد که به کمک آن می توانید از اغتشاشات و نویزهای که به واسطه قطعی برق برای دستگاه های شما به وجود می آید جلوگیری کنید

یو پی اس چیست؟
UPS

یو پی اس آنلاین

پیش تر به این موضوع اشاره کرده ایم که یو پی اس در انواع مختلفی ارائه می شود که یو پی اس آنلاین یکی از همان انواع یو پی اس می باشد.

با قطع شدن برق شهری این یو پی اس آنلاین است که می تواند انرژی لازم را برای باتری ها تامین نماید. این نوع از یو پی اس ها این قابلیت را دارند که سیستم حفاظتی را تامین کرده و نویزهای مربوط به برق شهری را در دو مرحله در یک سو کردن باتری به وجود آورند.

اما یک سوال در اینجا به وجود می آید برای آن دسته از افرادی که با این سیتم های منبع تغذبه برق بدون وقفه آشنایی زیادی ندارند و آن هم این است که وقتی نور UPS آنلاین روشن می شود چه کار کنیم؟ در ادامه و بعد از اینکه با سیستم دستگاه یو پی اس آنلاین بیشتر آشنا شدید به راحتی می توانید پاس سوال خود را بدست آورید.

دلیل و ضرورت استفاده از یو پی اس آنلاین

دستگاه های یو پی اس آنلاین به گونه ای طراحی شده اند که از آن ها می توانید برای تمام مصارف برقی خود استفاده نمایید زیرا که این سیستم یک ذخیره ساز مناسب می باشد و کارآمدترین مدل در میان مدل های مختلف یو پی اس می باشد و خیال شما را در زمان خرید یو پی اس کاملا راحت خواهد کرد.

یو پی اس های آنلاین برتری ویژه ای نسبت به سایر یو پی اس ها دارند و آن هم به این دلیل است که  به خاطر نحوه چیدمانشان نیاز به بورد خاصی ندارند و شما می توانید برای مصارف عادی خود این نوع یو پی اس را خریداری کنید

وقتی نور UPS آنلاین روشن می شود چه کار کنیم؟
انواع یو پی اس

وقتی نور UPS آنلاین روشن می شود چه کار کنیم؟

با یو پی اس آنلاین و دلیل استفاده و ضرورت آن آشنا شدید حال می خواهیم به این سوال بپردازیم که وقتی نور UPS آنلاین روشن می شود چه کار کنیم؟

دستگاه یو پی اس آنلاین به گونه ای طراحی شده است که اگر یک راه اندازی سرد توسط آن انجام شود led آن امکان دارد که قبل از باتری روشن شود و این نشان دهنده این موضوع است که یو پی اس از قدرت باتری استفاده می کند، در صورتیکه ممکن است داستان چیز دیگری باشد و این ups باشد که دارد قدرت را تامین می کند.

در چنین شرایطی ممکن است اولین راه حلی که به ذهن اکثر افراد می رسد این باشد که باتری یو پی اس را تعویض نمانید. شاید این راه تنها گزینه ای باشد که به ذهن شما رسیده است اما ممکن است هیچ تاثیری نداشته باشد.

بنابراین اولین چیزی که باید مورد بررسی قرار دهید این است که ببینید منبع برق به یو پی اس متصل است با خیر؟! اگر منبع برق را بررسی کرده و متوجه شدید که مشکلی در این بخش وجود ندارد باید مدار ورودی، مدار یو پی اس را بررسی کنید. زیرا ممکن است که مدار از بین رفته باشد و نیاز به تنظیم مجدد داشته باشد. اما بازهم اگر مشکل از مدار نباشد بخش بعدی که نیاز به بررسی دارد سیم برق می باشد ممکن است یک کابل برق شل یا آسیب دیده باشد و باعث شده باشد که نور usp آنلاین روشن شده باشد.

UPS
یو پی اس آنلاین

حرف آخر

برای خرید یو پی اس  و انواع آن دقت داشته باشد که عمر آن ها باید بین ۵ تا ۷ سال باشد  و زمانیکه دستگاه به سال های پایانی عمر خود می رسد ممکن است نیاز به جایگزینی داشته باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

× کمک می خواهید؟