منابع برق اضطراری چه مدت دوام می آورند؟

سوالی که ممکن است برای خیلی از شما دوستان عزیز پیش آمده باشد این است که منابع برق اضطراری چه مدت دوام می آورند؟ و چطور میتوان تهیه منابع برق اضطراری مناسب داشت؟ برای اینکه به پاسخ این سوال دست پیدا کنید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

منابع برق اضطراری چه مدت دوام می آورند؟

در پاسخ به اینکه منابع برق اظطراری مدت زمانی که را که برق را تامین می کند چقدر است به اندازه سیستم و میزان توان مورد نیاز آنها بستگی دارد و بسیار متفاوت است.

مثلا: اگر شما در محیطی اداری کار می کنید که به طور همزمان 10 کامپیوتر به همراه اتاق سرور در آن قرار دارند، به یک UPS با اندازه مناسب احتیاج دارید.

ظرفیت توان یو پی اس با KVA و وات  اندازه گیری می شود.  وبرای مورد گفته شده  دستگاه یو پی اس 6KVA مناسب می باشدمحاسبه مدت زمان یو پی اس چقدر اهمیت دارد؟

محاسبه مدت زمان یو پی اس

مجاسبه مدت زمان یو پی اس

غیر خطی یا خطی بودن ، توان مصرفی  جمله مواردی هستند بر روی برق دهی تاثیر گذار هستند . تغییرات کوچک در اولی می تواند تغییرات بزرگی در دومی ایجاد کند. برای مثال می توان گفت: یو پی اس 1000 ولت آمپر  ممکن است بتواند برق مورد نیاز یک کامپیوتر کوچک اداری را برای حدود سی دقیقه تأمین کند.

یو پی اس  چه مقدار می تواند برق تامین کند؟

شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که بخواهید به کمک یو پی اس برق تجهیزات خود را تامین کنید یا  علاوه بر این می خواهید بدانید منابع برق اضطراری چه مدت برق تامین می کند؟

این سوال هم پیش آمده باشد که یو پی اس میتواند برق مورد نیاز را تامین کند یا خیر؟!خب، همانطور که می دانید یو پی اس یک سیستم منبع بدون وقفه است که برای تامین برق مرود نیاز تجهیزات شما طراحی شده است بنابراین کاری که  انجام می دهد این است که وسایل برقی شما را حفاظت وبرق لازم را تامین کند.

شما تنها می توانید میزان برق مورد نیاز تجهیزات الکتریکی خود را که با برق کار می کنند به کمک یو پی اس ذخیره کنید تا در شرایط اضطراری بتوانید از آن ها استفاده کنید.

فراموش نکنید که قطع برق به وسیله یو پی اس مشکلات زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت.

پیشنهاد ما به شما دوستان عزیز این است که اگر می خواهید تجارت خود را در برابر قطعی طولانی مدت ایمن سازی کنید، یک سیستم تولید کننده برق و یک UPS مناسب با تجهیزات خود را انتخاب و خریداری کنید.

چه یو پی اس را باید انتخاب کنیم؟
انتخاب یو پی اس مناسب

چه یو پی اس را باید انتخاب کنیم؟

همانطور که می دانید مشاغل زیادی در دنیا در حال فعالیت می باشند که هر یک از آن ها تجهیزات الکتریکی زیادی در اختیار دارند که هر یک در اشکال و اندازه های مختلف هستند.

بنابراین با توجه به این مسئله شما باید یو پی اس مناسب و مورد نیاز تجهیزاتی که از آن ها استفاده می کنید را انتخاب و خریداری کنید.

فراموش نکنید که در زمان خرید یو پی اس مناسب برای تجهیزات خود باید این مسئله را در نظر داشته باشید که منابع برق اضطراری چه مدت برق دهی دارد؟ و با توجه به میزان برق مورد نیاز سیستم های خود یو پی اس مورد نیاز آن ها را خریداری کنید.

 یو پی اس خوب چه یو پی اسی است؟

یو پی اس خوب بیشتر از محافظ در برابر قطع برق کار می کند. همچنین مشکلات برق شهری ، مانند موارد زیر را برطرف می کند.

  1. افزایش ولتاژ وکاهش ولتاژ
  2. قطع برق

یو پی اس خوب در نتیجه استفاده واعتماد شما  واطمینانی   که  دارید  و تجهیزات شما را  حفاظت  وطول عمر طولانی  داشته باشند حاصل می گردد.

 یو پی اس خوب چه یو پی اسی است؟
یو پی اس خوب چه ویژگی دارد

سیستم برق اضطراری و ایمن

تا به اینجای کار به این موضوع اشاره کرده ایم که چطور می توانید یک سیستم یو پی اس مناسب را برای تجهیزات  الکتریکی که در منزل و محل کارتان از آنها  استفاده می کنید را انتخاب و خریداری کنید. همچنین به این مسئله نیز اشاره کرده ایم که منابع برق اضطراری چه مدت دوام می آورند.

در ادامه می خواهیم اشاره ای کوتاه به این مسئله داشته باشیم که سیستم برق اضطراری به چه کار می آید و اصلا چه ضرورتی می تواند داشته باشد.

همانطور که می دانید بیشتر سیستم هایی که در محل کار و منزل از آن ها استفاده می کنیم بسیار حساس می باشند و در زمان قطعی برق از کار افتادن آن ها می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

به همین منظور می خواهیم اشاره ای به مشکلات سیستم های برقی در زمان قطعی برق داشته باشیم.

  •   از کار افتادن آسانسورها
  •  از کار افتادن درهای اتوماتیک
  •   از کار افتادن سیستم گرمایش و سرمایش و تهویه مطبوع
  •   از کار افتادن پمپ های تأمین فشار آب و پمپ های آتش نشانی
  •  نبودن روشنایی

بدون شک با توجه به موارد عنوان شده در متن بالا به میزان اهمیت سیستم برق اضطراری و دستگاه یو پی اس بخوبی پی برده اید.

بنابراین به خاطر داشته باشید باید منابعی برای تأمین برق در زمان نبودن برق شبکه در نظر گرفته شود که برای سیستم های مورد استفاده مناسب باشد.

انتخاب بهترین سیستم برق اضطراری و ایمن
سیستم برق اضطراری و ایمن
در نهایت اینکه

آنچه که نیاز دانسته ایم در پاسخ به این سوال که منابع برق اضطراری چه مدت دوام می آورند؟ و تهیه منابع برق اضطراری مناسب نیاز مند دانستن چیست؟ در اختیار شما عزیزان قرار دهیم را به اختصار در این مقاله عنوان کرده ایم.

امید است توانسته باشیم شما را در این امر راهنمایی کنیم که بتوانید با توجه به سیستم هایی که از آن ها استفاده می کنید منبع برق اضطراری مناسبی را انتخاب و خریداری کنید.

مشاوران و کارشناسان ما از طریق سایت hajirsanat.com پاسخگوی انتقادات، پیشنهادات و سوالات شما دوستان می باشند.

سوالات مربوط منابع برق اضطراری چه مدت دوام می آورند؟

[accordion title=””][accordion-item title=”افزایش 1500 ولت آمپر چه مدت طول می کشد؟”]برای یک اندازه گیری معمول ، یو پی اس با درجه ولتاژ 1500 ولت کامپیوتر کمتر از یک ساعت کار می کند. اگر بیش از 10 دقیقه زمان اجرا داشته باشید ، می توانید یک رایانه شخصی ، تجهیزات شبکه و مانیتور را اجرا کنید.[/accordion-item][accordion-item title=”تفاوت بین قدرت اضطراری و آماده به کار چیست؟”]سیستم های اضطراری، که به طور قانونی برای برخی از امکانات مورد نیاز است سیستم هایی هستند که عملکرد آنها برای ایمنی برای زندگی انسان ضروری است. سیستمهای آماده به کار اختیاری توسط کد لازم نیستند و به تجهیزاتی سرویس می دهند که خرابی آنها تاثیری در ایمنی زندگی نداشته باشد.[/accordion-item][accordion-item title=”از چه منبع نیرویی در ژنراتورهای اضطراری استفاده می شود؟”]این ژنراتورها با موتور دیزل هدایت می شوند ، اگرچه ساختمانهای کوچکتر ممکن است از ژنراتور موتور بنزینی و بزرگترها از توربین گاز استفاده کنند. با این حال ، اخیراً ، بیشتر از باتری های سیکل عمیق و سایر فن آوری ها مانند ذخیره انرژی چرخ دنده یا پیل های سوخت استفاده می شود.[/accordion-item][/accordion]

هژیر صنعت تولید کننده انواع یو پی اس و استابلایزر صنعتی و خانگی در ایران

خط تولید محصولات هژیر صنعت در شهرک صنعتی عباس آباد تهران در کارخانه ای به وسعت 7 هزار متر مربع راه اندازی شده که 3000 متر مربع  از آن محدوده به ساخت سالن های تولید، کنترل کیفیت، اداری و انباراختصاص یافته است .

برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ادامه مطلب
باتری خشک چیست

باتری خشک چیست

باتری‌ خشک، به نوعی از باتری‌ اطلاق می‌شود که از یک محلول الکترولیت خشک یا جامد به جای مایع استفاده می‌کند. این باتری‌ طی سال های گذشته، به تدریج جای ...