مزایای یو پی اس آنلاین

یو پی اس آنلاین

همانطور که می دانید ups ها دارای انواع مختلف با کاربردها، ویژگی ها و قیمت های متفاوتی می باشند که باید در زمان خرید هر یک از آن ها به نکات بسیار زیادی توجه داشت تا بتوانید بهترین و مناسبترین انتخاب را انجام دهید. یکی از انواع یو پی اس، ups آنلاین است که ما امروز و در این مقاله می خواهیم با شما همراهان همیشگی هژیر صنعت درباره مزایای یو پی اس آنلاین و ویژگی ups آنلاین با شما صحبت کرده و اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم.

پیشنهاد می کنیم که اگر به دنیال بهترین و با کیفیت ترین نوع از ups های آنلاین برای تجهیزات برقی خود می باشید با ما تا انتهای این مقاله همراه شوید.

یو پی اس آنلاین چیست؟

در یک تعریف کلی درباره اینکه یو پی اس آنلاین چیست؟ باید بگوییم که کاملترین نوع از دستگاه ups می باشد.

این نوع از انواع یو پی اس با توجه به حساسیتی که در برخی مصرف کننده ها همچون موارد زیر یکی از بهترین گزینه ها برای پشتیبانی آن ها در شرایط حساس می باشد.

 •  سرور های حرفه ای
 • تجهیزات ابزار دقیق
 • تجهیزات آزمایشگاهی و بیمارستانی

انتخاب این یو پی اس باعث می شود تا تجهیزات شما در برابر مواردی مانند:

 •  خاموشی
 • اضافه ولتاژ
 • اعوجاج هارمونیک
 • تکانه‌های الکتریکی
 • تغییرات فرکانس

به خوبی و به طور کامل مورد محافظت قرار بگیرند.

پس به زبان ساده باید بگوییم که یو پی اس انلاین به گونه ای کار می کند که این قابلیت را دارد تا  جریان AC ورودی به UPS ، مستقیما به جریان DC  تبدیل شده و بانک باتری پشتیبان را شارژ میکند و از سوی دیگر مستقیما به Inverter  دستگاه، جهت تبدیل مجدد جریان DC  به AC  متصل میشود.

در ادامه بیشتر درباره مزایای یو پی آنلاین و ویژگی ups آنلاین با شما صحبت خواهیم کرد.

خرید ups آنلاین
ups آنلاین

مدار Online UPS

خب، در ادامه مقاله مربوط به مزایای یو پی اس آنلاین، می خواهیم کمی درباره مدار این نوع ups اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم.

به طور کلی باید بگوییم که مدار این یو پی اس به صورت دائم می باشد و در زمان قطع شدن برق یا ایجاد نوسانات برقی در ورودی دستگاه ها و تجهیزات برقی مدار یو پی اس آنلاین می باشد با عمل کرد سوئیچ AC، برق ورودی دستگاه قطع شده و خروجی UPS  آنلاین از بانک باتری UPS تامین کند.

یک نکته اساسی و مهم را باید درباره ups های آنلاین در نقطه مقابل یو پی اس های لاین اینتر اکتیو بدانید و آن هم تاخیر یا همان زمان سوئیچ شدن برق با همان ورودی به بانک باتری upd شما می باشد.

در Online UPS این زمان سوئیچ شدن یا ورودی صفر می باشد اما در سایر مدل ها زمان بین 2 تا 10 میلی ثانیه می باشد.

همانطور که در ماطالب بالا هم اشاره کردیم دستگاههای که از حساسیت بالایی برخورداند، متاسفانه در برابر کوچک ترین نوسان یا قطعی برق حتی در کسری از ثانیه با مشکل عملکرد رو به رو میشوند که با تکنولوژی یو پی اس آنلاین دیگر نگران این مسئله نخواهید بود.

مزایا یو پی اس آنلاین

حال که تا به اینجای کار متوجه شدید یو پی اس آنلاین چیست؟ مدار آن به چه صورت کار میکند، نوبت آن رسیده که به سراغ مزایای یو پی اس آنلاین رفته و در این مورد با شما بیشتر صحبت کنیم.

خب، درباره مزایا و ویژگی ups آلاین باید بگوییم که:

تایم تاخیر (زمان سوئیچ از برق شهر به باتری و بالعکس) در این دستگاه صفر میباشد و در خروجی آن سیستم استابلایزر وجود دارد

 1. وجود استابلایزر در این دستگاه موجب می شود تا به کاملترین دستگاه یو پی اس  تبدیل میکند.
 2. ولتاژ خروجی در این نوع از انواع یو پی اس بصورت سیسونی کامل میباشد.
 3. از این نوع دستگاه برای هر مصرف کننده ای با هر حساسیتی میتوان استفاده کرد.
 4. سیستم‌های UPS آنلاین از روش بسیار دقیقی برای تنظیم ولتاژ بهره میبرند.
 5. آن ها دارای سیستم تبدیل دوگانه، می باشند که باعث ایزوله یا جدا شدن کامل جریان AC  ورودی ازAC  خروجی میشود.
Online UPS
مدار Online UPS

بهترین و با کیفیت ترین انواع Online UPS در هژیر صنعت

خب، با توجه به نکات و مواردی که در پاراگراف های قبلی در راستای تعریف ups آنلاین، مدار این دستگاه و مزایا یو پی اس آنلاین در اختیارتان قرار داده ایم، در این بخش هم می خواهیم به چند نمونه از بهترین های این دستگاه که در هژیر صنعت می توانید با مشورت و راهنمایی گرفتن از مشاوران و کارشناسان فروش ما برای انتخاب و خرید آن ها اقدام کنید اشاره ای کرده ایم.

از بهترین، با کیف ترین و مقرون به صرفه ترین انواع یو پی اس آنلاین موجود در هژیر صنعت می توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم.

 • یو  پی اس Genesis 2Plus RM 1 to 3 KVA
 • ups آنلاین Genesis 2Plus 1 to 3 KVA
 • یو پی اس Genesis 10 KVA, 20 KVA – 3PH/1PH
 • Genesis Plus 6 KVA, 10 KVA
 • URANUS Series – 3PH/3PH

برای کسب اطلاع از قیمت هر یک از نمونه های نام برده شده می توانید از طریق سایت hajirsanat.com با کارشناسان فروش ارتباط گرفته و از قیمت های روز هر یک از موارد عنوان شده مطلع شوید.

مزایای یو پی اس آنلاین
قیمت یو پی اس انلاین
در نهایت اینکه

ما امروز و در این مقاله سعی کرده ام آنچه که نیاز است درباره ups آنلاین، کاربرد مدار این دستگاه، ویژگی ups آنلاین و مزایای یو پی اس آنلاین بدانید را هر چند مختصر در اختیارتان قرار دهیم.

در ضمن اشاره کوچکی هم به نمونه یو پی اس های آنلاین موجود در فروشگاه هژیر صنعت کردیم.

امیدواریم که موارد عنوان شده در این مقاله برایتان مفید بوده باشند.

مشاوران و کارشناسان فروش ما از طریق سایت hajirsanat.com پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان می باشند.

سوالات مربوط به مزایای یو پی اس آنلاین

مزیت یو پی اس آنلاین نسبت به یو پی اس آفلاین چیست؟
تفاوت اصلی یو پی اس آنلاین و یو پی اس آفلاین در این است که یو پی اس آنلاین برق را با کمک ترکیب یکسو کننده و اینورتر تامین می کند. به طور همزمان برق بارگذاری و همچنین باتری را تامین می کند تا در صورت قطع برق، باتری برای تامین برق شارژ شود.
خود دستگاه ups دارای چه مزیتی می باشد؟
محافظت در برابر قطع برق در طول وقفه‌های کوتاه‌مدت و زمان «سوار کردن» برای تبدیل به منبع پشتیبان، توان کافی را فراهم کنید. کیفیت برق را با رسیدن به ساختمان، دفتر و تجهیزات خود اصلاح کنید.

یو پی اس آنلاین چه ویژگی هایی دارد؟
یک سیستم UPS آنلاین واقعی تجهیزات متصل شده را از خط برق خام کاملاً جدا می کند. یک سیستم UPS خوب از تجهیزات متصل شده در برابر ضربه، نوسان، خاموشی، نویز خط و تغییر فرکانس محافظت می کند. یو پی اس آنلاین از یک شارژر باتری یکسو کننده، اینورتر و مدار کنترل تشکیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *