لیست قیمت محصولات

 

 

 

هژیر صنعت تولید کننده یوپی اس و شرکت کننده دائمی در نمایشگاه بین المللی  الکامپ تهران

نمایشگاه بین المللی تهران قدیمی ترین نمایشگاه ایران محسوب می شود.

سال ۱۳۳۸ شمسی سنگ بنای این نمایشگاه گذاشته شد و محل فعلی نمایشگاه در سال ۱۳۴۶ شمسی جانمایی گردید و ساخت ساختمان های آن بتدریج از سال ۱۳۴۸ شمسی به بعد آغاز و تکمیل گردید.

 

شرکت هژیر صنعت-فاران- هژیر صنعت در نمایشگاه بین المللی

 

گذری بر نمایشگاه تهران؛ محل برگزاری الکامپ

محل نمایشگاه بین المللی تهران در شمال غرب تهران واقع شده است.

مشخصات کلی نمایشگاه بین المللی بشرخ ذیل می باشد :

در نقشه فوق جانمایی سالن های نمایشگاه بین المللی و پراکنش آن در سطح محوطه نمایشگاه مشادهده می گردد.

دسترسی های سواره به نمایشگاه بین المللی به شرح ذیل می باشد :

 • درب جنوب غربی: بزرگراه نیایش – خیابان سئول به سمت شمال – جاده اختصاصی نمایشگاه- ورودی اول
 • درب جنوبی : بزرگراه نیایش – خیابان سئول به سمت شمال – انتهای جاده اختصاصی نمایشگاه – روبروی درب اصلی باشگاه انقلاب
 • درب شمالی (ورودی پارکینگ طبقاتی): بزرگراه چمران به سمت جنوب – بعد از پمپ بنزین – مسیر کنار گذر
 • درب شمالی (تردد پیاده): بزرگراه چمران به سمت چهارراه پارک وی – پل عابر پیاده نمایشگاه بین المللی
 • درب شمالی (ورودی شماره ۲ پارکینگ طبقاتی) :خیابان یمن – خیابان رشید فضل الله

 

شرکت هژیر صنعت-فاران-شرکت هژیر صنعت در نمایشگاه بین المللی

 

تاریخ برگزاری نمایشگاه های مختلف هر ساله از طریق سایت اختصاصی نمایشگاه بین المللی به اطلاع عموم می رسد.

با برگزاری هر نمایشگاه، تعداد کثیری از متخصصان، کارشناسان و صاحبان صنایع و علاقه مندان از سالن های گوناگون نمایشگاه بین المللی بازدید می کنند.

رشته هایی مانند نساجی، الکترونیک و یو پی اس، کامپیوتر، وسایل ورزشی، شیرینی سازی، جایگاه های نفت، محیط زیست، صنایع غذایی و… دهها نمایشگاه دیگر از پربازدیدکننده ترین نمایشگاه های صنعتی می باشند.

در این میان نمایشگاه الکامپ (  الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک ) از مهمترین نمایشگاه های قابل ذکر می باشد که با حضور صدها شرکت داخلی و خارجی هر ساله در محل دایمی نمایشگاه بین المللی برگزار می شود.

هژیر صنعت به عنوان تولید کننده یو پی اس در ایران از ابتدای تشکیل نمایشگاه الکامپ، دراین اتفاق مهم شرکت کرده و همواره غرفه این شرکت شاهد برگزاری جلسات مهم کارشناسی با هیئت های مختلف بوده است.

تا با توجه به شرکت کسب و کارهای مختلف و تبادل اطلاعات تخصصی باعث شیر اطلاعات بین صاحبان کسب و کارهای مرتبط شود  و محلی برای معرفی و آشنایی با انواع یو پی ای و محصولات یو پی اس از جمله یو پی اس سه فاز شود. در نهایت این دورهمی علمی و بیزنسی باعث پیشرفت در فروش و خرید یوپی اس خواهد گردید.

به جرات می توان ادعا کرد طی سالیان اخیر هزاران نفر از غرفه شرکت هژیر صنعت بازدید به عمل  آورده و با محصولات جدید یو پی اس هژیر صنعت آشنا شده اند.

در حال حاضر سالن شماره ۶  الکامپ در نمایشگاه بین المللی تقریبا محل تمرکز اکثرشرکت های ارایه کننده یو پی اس می باشد.

بنظر می رسد در نمایشگاه الکامپ در سال های اخیر شرکت یو پی اس نظیر فاراتل و یو پی اس فاران شرکت نمی کنند.

به غیر از شرکت های یوپی اس فاران و فاراتل تقریبا بقیه شرکت های یو پی اس در این نمایشگاه حاضر می باشند .

تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی الکامپ چند سالی است که بخاطر معضلات ترافیکی که برای بزرگراه های اطراف محل خود بوجود می آورد از فصل زمستان به اواخر تیرماه در فصل تابستان منتقل  شده است.

در نقشه فوق تصویر ماهواره ای دسترسی های نمایشگاه بین المللی مشاهده می گردد.

 

 

یو پی اس و متعلقات یوپی اس – فاران

در سال ۱۳۶۸ شمسی ، شرکت صنایع الکترونیکی فاران تاسیس گردید. گفتنی است که هدف از تاسیس شرکت صنایع الکترونیکی فاران فعالیت در زمینه ی یوپی اس ( تولید تجهیزات الکترونیکی)، کامپیوتر و مخابراتی است.

شعار سازمانی شرکت صنایع الکترونیکی فاران تداوم ببخش است که به این معناست که کلیه ی خدمات و محصولات این شرکت منجر به تداوم بخشیدن به زمان استفاده و طول عمر دستگاه های الکترونیکی و برقی شده تا مشتریان شرکت صنایع الکترونیکی فاران ، بتوانند با آرامش و امنیت بیشتری از کار با این دستگاه ها بهره مند گردند.

در ایران شرکت های نام دار و تولید کننده ی یو پی اس، محدود هستند.برای تهیه و خرید یو پی اس می توانید به محصولات متمایز شرکت های نامدار از جمله  شرکت هژیر صنعت ،  فاراتل و آلجا اشاره کرد.در یادداشت زیر به بررسی شرکت صنایع الکترونیکی فاران می پردازیم.

تولیدات شرکت فاران

عمده فعالیت شرکت صنایع الکترونیکی فاران تولید و همچنین توزیع تجهیزات انرژی های نو، انواع باتری، یوپی اس و تجهیزات دیگری مثل اینورتر و استابلایزر است. شرکت صنایع الکترونیکی فاران در راستای تولید تجهیزاتی با کیفیتی بهتر و قیمتی مناسب تر، نسبت به عقد قرارداد با چند کمپانی معتبر آسیایی و اروپایی نیز اقدام کرده است.

شرکت صنایع الکترونیکی فاران و بهینه سازی در مصرف انرژی

از سال ۱۳۸۳ شرکت صنایع الکترونیکی فاران با گسترش فرهنگ بهینه سازی در مصرف انرژی، گام های جدیدی را برای عرضه ی تجهیزات تولیداتی برق برداشته است. شرکت صنایع الکترونیکی فاران فعالیتش را در مراحل تهیه، نصب، طراحی، بهره برداری و راه اندازی در استفاده از انرژی خورشیدی آغاز کرده است.

شرکت صنایع الکترونیکی فاران به دلیل حساسیت بالای اجرا در پروژه های خورشیدی، از یکسری نیروهای فنی با تجربه و سیستم ها و تجهیزات ژاپنی و اروپایی با کیفیت و راندمان بالا استفاده کرده است. تا جایی که شرکت صنایع الکترونیکی فاران ، در این زمینه توانسته است به یکی از شرکت های فعال تبدیل گردد.

در حال حاضر شرکت فوق پروژه های سولار خود را در بیش از پانزده شهر با موفقیت به اجرا رسانده است. امروزه شرکت صنایع الکترونیکی فاران با تجربه ی ۲۶ ساله ی خود توانسته است گام های بسیار خوبی را در پیشبرد و همچنین ارتقاء کیفی و کمی محصولات خود بردارد که این پروژه شرکت صنایع الکترونیکی فاران در راستای رضایت مشتریان انجام می شود.

انواع محصولات شرکت صنایع الکترونیکی فاران

انواع محصولات شرکت صنایع الکترونیکی فاران عبارتند از:

 • استابلایزر شرکت صنایع الکترونیکی فاران
 • یو پی اس های آنلاین، آنلاین سه فاز، آنلاین فرکانس پایین، لاین اینتتراکتیو
 • انواع اینورتر
 • تولید باتری های دو ولتی
 • تولید باتری های فرانت ترمینال
 • تولید باتری های سیلد لید ۱۲ ولتی
 • توربین بادی
 • شارژر
 • روشنایی ال.ای.دی
 • انواع پنل خورشیدی
 • تولید همه تجهیزات سیستم خورشیدی

کاربردهای یو پی اس شرکت صنایع الکترونیکی فاران

با یوپی اس شرکت صنایع الکترونیکی فاران دیگر نگران آسیب دیدگی و خاموشی وسایل گران قیمت و مهم خانه ی خود در زمان قطع برق و نوسانات آن نباشید.

از یو پی اس شرکت صنایع الکترونیکی فاران برای محافظت لوازم برقی استفاده می شود. برخی از موارد استفاده از یوپی اس شرکت صنایع الکترونیکی فاران عبارتند از:

 • در زمان کار با کامپیوتر و قطعی برق دیگر نگران از بین رفتن اطلاعاتی که زحمتشان را کشیده اید نمی باشید.
 • با این وسیله دیگر نگران سرد شدن پکیج های دیواری، آب آبگرمکن و تاریک شدن حمامتان نخواهید بود.
 • در زمان قطعی برق، میهمانان و فرزندانتان پشت در خانه نمی مانند.
 • دوربین های مدار بسته، سیستم حفاظتی و لامپ های روشنایی از کار نخواهد ایستاد.

کاربردهای پنل خورشیدی شرکت صنایع الکترونیکی فاران

یکی از محصولات شرکت صنایع الکترونیکی فاران پنل خورشیدی است. پنل خورشیدی پنلی است که برای جذب اشعه ی خورشید استفاده می شود. از این پنل به عنوان منبعی از انرژی برای تولید حرارت یا برق استفاده می شود. این پنل ها از صفحاتی به نام سولار یا فتوولتادیک ساخته شده که به تامین و تولید برق خورشیدی می پردازد.

از لحاظ تکنولوژی نیز صفحات فتوولتادیک شرکت صنایع الکترونیکی فاران به ۳ دسته ی زیر تقسیم می شود. این ۳ دسته عبارتند از:

 • صفحات فتوولتادیک مونوکریستال
 • صفحات فتوولتادیک نواری
 • صفحات فتوولتادیک پلی کریستال

بیشتر صفحات مورد استفاده از نوع فتوولتادیکی پلی کریستال است.

خدمات شرکت صنایع الکترونیکی فاران

شرکت صنایع الکترونیکی فاران ارائه دهنده ی خدمات سریع و سرویس مناسب برای مشتریان است. تا جایی که  شرکت صنایع الکترونیکی فاران بیش از پنجاه نمایندگی در سرتاسر کشور دارد.

در سال ۱۳۸۸ شمسی در استان کرمانشاه، شرکت صنایع الکترونیکی فاران با حضور آقای برزگری معاون اداره ی صنایع و معادن کارخانه ای را به مساحت ۸۹۰۰ متر مربع و در استان تهران نیز دفتر مرکزی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع احداث کرده است.

گفتنی است که در دفتر مرکزی صنایع الکترونیکی فاران حدود ۱۰۰  نفر پرسنل متخصص و فنی در حال فعالیت می باشند که محصولات شرکت را از طریق ۵۰ نمایندگی این شرکت در سرتاسر کشور ارائه می دهند.

دفتر مرکزی شرکت صنایع الکترونیکی فاران نیز در ساختمانی ۴ طبقه در پارک فناوری پردیس قرار دارد. این دفتر شامل واحدهایی از قبیل مدیریت عامل، مدیریت برند، روابط عمومی، منابع انسانی، واحد انبار، واحد توسعه و تحقیق، مالی و حسابداری، سالن همایش و واحد پشتیانی فنی است.

ساختمان این شرکت از سیستم های زیر تشکیل شده است. این سیستم ها عبارتند از:

 • سیستم مدیریت ساختمان
 • روشنایی کم مصرف: این تجهیزات باعث صرفه جویی انرژی شده است.
 • به علت قطعی های مکرر برق،از تجهیزات الکترونیکی فاران، به عنوان محافظت از سیستم برقی و منبع تغذیه استفاده می شود.
 • این شرکت برای تولید برق از نیروگاه خورشیدی که به شبکه ی برق متصل است، استفاده می کند.

خدمات گارانتی طلایی شرکت صنایع الکترونیکی فاران

محصولات شرکت صنایع الکترونیکی فاران دارای گارانتی ۱۸ ماهه و خدمات ۵ ساله ی پس از فروش است. همچنین پشتوانه ی تکنیکی و تامین قطعات یدکی، ارائه ی سرویس های دوره ای، برگزاری دوره های آموزشی، ارائه ی فرم های نظر خواهی مشتریان به منظور بررسی عملکرد نیروهای شرکت فاران از دیگر خدمات گارانتی طلایی شرکت صنایع الکترونیکی فاران است.

افتخارات و استانداردهای شرکت صنایع الکترونیکی فاران

شرکت صنایع الکترونیکی فاران واحد نمونه ی صنعتی استان کرمانشاه، لوح تقدیرنامه ی حضور در نمایشگاه های اختصاصی ایران در مصر، لبنان و سلیمانیه ی عراق، تندیس برترین انفورماتیک ایران، تندیس حفاظت از محیط زیست، تندیس برترین های تکنولوژی و انرژی، دارنده ی گواینامه ی بین المللی ISO 9001 باتری، تولید یو پی اس ، یو پی اس سه فاز ، شارژر، اینورتر، روشنایی ال ای دی و سولار پنل، نمایندگی رسمی از شرکت SMA آلمان برای ارائه ی محصولات شارژر و اینورتر، نمایندگی رسمی از شرکت STECA آلمان برای ارائه ی محصولات اینورتر، شارژر، سیستم ثبت کننده ی جریان، تجهیزات خورشیدی شامل شارژر کنترل، اینورتر، فعالیت در زمینه ی روشنایی LED، تامین کننده ی LED PANEL هایی کره ای با تاییدیه از دانشگاه تهران.

شرکت صنایع الکترونیکی فاران عضو شرکت های دانش بنیان، کارفرمای نمونه ی استان کرمانشاه، عضوی از انجمن مهندسین برق، حضور در بیش از پنجاه نمایشگاه بین المللی، دارای تاییدیه ی کیفیت محصول از شرکت های ارتباطات سیار، ارتباطی ایرانسل، شرکت گاز و نفت کرمانشاه، شرکت نفت پارس، سازمان بازرسی قم، شرکت مخابراتی استان تهران، سازمان ها و همچنین نهادهای دولتی، پژوهش توسعه ی ناجی، شرکت مینا گروپ و برخی از شرکت های خصوصی دیگر و…

آدرس دفاتر مرکزی شرکت صنایع الکترونیکی فاران

دفتر فروش شرکت صنایع الکترونیکی فاران: ایران، تهران، اتوبان شهید آوینی، آزاد راه پردیس، پارک فناوری پردیس، خیابان نوآوری ۲۰، ساختمان فاران

تلفن شرکت صنایع الکترونیکی فاران : ۷۶۲۵۰۸۱۸-۰۲۱

آدرس کارخانه شرکت صنایع الکترونیکی فاران: ایران، کرمانشاه، خیابان دهخدا، شهر صنعتی