شرکت های یوپی اس در استان یزد و شهر یزد


چرا ما شرکت آینده گستر را به عنوان نماینده در استان یزد انتخاب کرده ایم؟


در استان یزد و مرکز آن شهر یزد، شرکت های متعددی در زمینه فروش یو پی اس فعالیت می نمایند. برای انتخاب بهترین نماینده برای فروش و ” خدمات پس از فروش ” یو پی اس توصیه های ذیل را به شما می دهیم.

برای انتخاب یو پی اس و اینکه کدام شرکت و یا نماینده فروش یوپی اس در استان  یزد برای شما مناسب می باشد، پیشنهاد می کنیم چند فاکتور مهم و منطقی ذیل را برای جستجوی شرکت و نماینده در نظر بگیرید:

  1. خوشنامی و دلسوزی و مشتری مداری
  2. سابقه فعالیت در زمینه فروش یو پی اس
  3. تولید کننده یوپی اس باشد و یا نماینده شرکتی باشد که تولید کننده یو پی اس است.
  4. دارای نمایندگی فروش مستقر درشهر یزد و قابلیت ارایه خدمات سریع پس از فروش به مشتریان محترم در سراسر استان یزد از جمله شهرهای میبد، اردکان، حمیدیا، بافق، مهریز، ابرکوه، شاهدیه، تفت، اشکذر، زارچ، هرات، بهاباد، مروست و… باشد.
  5. در اسرع وقت مشتری به وی دسترسی داشته باشد.

تمامی ویژگی های عنوان شده فوق در شرکت آینده گستر که از موفقترین و خوشنام ترین شرکت های فعال در استان یزد محسوب می شود، تجمیع گردیده و به همین دلیل هژیر صنعت شرکت فوق را طی دو دهه اخیر به عنوان نماینده انحصاری خود در استان یزد برگزیده است.

علاوه براین شرکت هژیر صنعت اهمیت فراوانی برای میزان کوشش و صداقت نمایندگان و رضایتمندی مشتریان عزیز از کیفیت دستگاه یوپی اس و بهره مندی از ” خدمات پس از فروش ”  قایل است و تمامی این نکات در استان یزد به خوبی توسط شرکت آینده گستر در حال اجرا می باشد.

آدرس شرکت آینده گستر:

شهر يزد، بلوار جمهوری، جنب بيمارستان افشار، پلاك 118 شركت آينده گستر

 تلفن :  35220003 – 035

همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص یوپی اس، استابلایزر، اینورتر، یو پی اس صنعتی، شارژر صنعتی و یا طراحی محصولات طبق نیازهای فنی و اختصاصی خودتان  با شماره تلفن   91004690-021  شرکت هژیر صنعت  تماس گرفته و از مشاوره رایگان این شرکت بهره مند شوید.

هژیر صنعت با دارا بودن 80 نماینده فروش و خدمات پس از فروش در سراسر ایران آماده ارایه خدمات به شما است.

هژیر صنعت تولید کننده انواع یو پی اس و استابلایزر صنعتی و خانگی در ایران

خط تولید محصولات هژیر صنعت در شهرک صنعتی عباس آباد تهران در کارخانه ای به وسعت 7 هزار متر مربع راه اندازی شده که 3000 متر مربع  از آن محدوده به ساخت سالن های تولید، کنترل کیفیت، اداری و انباراختصاص یافته است .

برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.