دستگاه های حساس پزشکی: حساسیت تجهیزات از آنجا مشخص می گردد که جان انسانها وابسته به صحت عملکرد تجهیزاتی می گردد که خود برای ارائه سرویس مناسب، نیازمند یک برق عاری از هرگونه اختلال، نوسان و قطعی برق می باشند. آن هم با حساسیت های بسیار بالا.

سونوگرافی: سونوگرافی روش تصویربرداری امواج صوتی با فركانس بالا كه برای گوش انسان قابل شنیدن نیستند، می باشد. در این روش امواج صوتی به بدن تابانده می شود و پس از برخورد با بافت های بدن، بازتابیده شده و امواج بازتابش شده توسط دستگاه سونو مجدد دریافت گردیده و توسط كامپیوتر به تصویر تبدیل شده و روی مانیتور دستگاه نمایش داده می شوند. در این دستگاه كیفیت تصویر ارائه شده بسیار حائز اهمیت می باشد.

تجهیزات آزمایشگاهی: امروزه پیشرفت تكنولوژی باعث پیشرفت شگرفی در زمینه دستگاه های تشخیص پزشكی و آزمایشگاهی شده است، به طوریكه دقت كار این وسایل افزایش یافته و نقش اساسی را در كار تشخیصی ایفا می نمایند. عملكرد صحیح تجهیزات آزمایشگاهی ارتباط مستقیمی با كیفیت برق ورودی دارد، تضمین این كیفیت فقط و فقط با قراردادن یو پی اس با تكنولوژی ساخت مناسب بدست می آید.

یونیت دندانپزشكی: یونیت دندانپزشكی دستگاهی است كه به وسیله جریان برق، جریان مایعات یا هوا برای راه اندازی تعدادی از وسایل و دستگاه های دندانپزشكی استفاده می کند. هر یونیت به طور كلی از چهار قسمت صندلی،جعبه باكس و تابلیت، چراغ، كراشور (لیوان پركن، دستشویی و ساكشن) تشكیل می شود و این مجموعه شامل حداقل یك دستگاه كمپرسور می باشد.
با توجه به وجود نوسانات در سیستم برق كشور و احتمال آسیب رساندن به دستگاه ها و جلوگیری از اتلاف وقت پزشك و بیمار به جهت عدم وجود برق جهت ادامه كار، این دستگاه می بایست به یو پی اس مجهز گردد.

قیمت تماس با شرکت
۱۳۷,۳۴۰,۰۰۰ ریال
۴۸,۸۳۲,۰۰۰ ریال
۴۴,۴۷۲,۰۰۰ ریال
۳۸,۰۴۱,۰۰۰ ریال

 

سایر: سازمان مهندسی فروش و خدمات پس از فروش شرکت هژیر صنعت با کمک و بهره گیری از تجارب و سوابق خود، آمادگی دارد تا در سایر کاربردها و یا نیازها، مشاور امین شما باشد.