خرید بهترین استابلایزر خانگی دیواری

خرید بهترین استابلایزر خانگی دیواری

استابلایزر دستگاهی الکترونیکی است که ضامن عبور جریان بی نوسان الکتریسیته از وسایل و ابزار برقی است. در واقع در وسایل برقی مثل یخچال یا کامپیوتر جریان الکتریسیته صاف و بدون نوسان جریان می یابد. زیاد شدن ناگهانی نوسانات و یا کمبود آن ها در پشت استابلایزر مانده و جریان دقیق و بی مشکل به وسایل برقی می رسد. استابلایزر انواع مختلفی دارد که در این مقاله بیشتر به خرید بهترین استابلایزر خانگی دیواری و ویژگی هایش می پردازیم.

بهترین استابلایزر خانگی دیواری

قبل از خرید بهترین استابلایزر خانگی دیواری باید بدانیم که ماهیت برقی که در پشت پریزها وجود دارد، هموار نیست و با نوسان همراه است. دائم در حال بالا و پایین رفتن است و این نوسان باید مدیریت شود.

مدیریت نوسانات برقی کار یک استابلایزر است. استابلایزر خانگی دیواری می تواند با توجه به نیازتان و ویژگی وسیله شما، جریان را بر روی 220 تا 230 حفظ کند.

اگر فکر می کنید که کاربرد بهترین استابلایزر خانگی دیواری هم مانند ترانس هایی است که می شناسید، باید بگوییم خیر، اینگونه نیست.

استابلایزرها در نمونه های بسیار وسیع و گسترده ای تولید شده و کاربرد مصرفی زیادی چه در خانه و چه در صنعت دارند.

قیمت استابلایزر خانگی دیواری
استابلایزر خانگی دیواری

چگونه استابلایزر خانگی دیواری خوبی تهیه کنیم

برای خرید بهترین استابلایزر خانگی دیواری باید عوامل مهمی را در نظر داشته باشید. اول اینکه در چه شرایط محیطی قرار دارید. شرایط خانه خود را در خرید استابلایزر خانگی در نظر گرفته و با یک کارشناس در این زمینه مشورت و مشاوره داشته باشید. بسته به شرایط خود می توانید بهترین انتخاب را در خرید استابلایزر انجام دهید.

اولین مورد که باید به آن توجه کنید، مقدار باری است که برای اتصال نیاز دارید. برای همه وسایلی که به استابلایزر وصل می شوند، برق یا وات آن مشخص شود.

با مجموع مصرف برق یا وات، می توانید بار استابلایزر در وات را متوجه شوید. اندازه های استابلایزر یا KVA یا VA است.

مورد دیگری که باید در خرید استابلایزر دقت شود، نحوه نصب آن است. تثبیت کننده ولتاژ کارش با برق و جریان الکتریسیته است. اگر جای استابلایزر نا امن باشد، خطر خیس شدن و خراب شدن آن وجود دارد.

پس استابلایزر خانگی دیواری که بر روی دیوار نصب می شود انتخاب خوبی در خرید است. در این صورت این وسیله از آسیب ها و خرابی به دور بوده و کودکان هم از خطر برق گرفتگی در امان هستند.

مزیت خرید استابلایزر خانگی دیواری

 • تنظیم دقیق ولتاژ بر هر وسیله مورد نظر برقی
 • بیشتر شدن راندمان وسایل خانگی برقی با استابلایزر
 • کاهش هزینه برق مصرفی با استابلایزر
 • از بین بردن هزینه های جانبی مثل تعمیرات وسایل برقی با خرید استابلایزر خانگی دیواری
 • بهتر شدن کیفیت برق در واحد
 • و بسیاری موارد دیگر

کدام استابلایزر مناسب وسایل خانه است

مهم ترین نکته این است که باید کل برق مصرفی لوازم خانگی تان را در هنگام اتصال به استابلایزر بررسی نمایید.

حتما این کار را در هنگام روشن بودن وسایل هم انجام دهید. زیرا وسایل خانگی برقی در هنگام روشن بودن، دو برابر میزان برق در لحظه روشن شدن دستگاه مصرف دارند.

برای محافظت خوب از لباسشویی بهتر است از استابلایزر 3کاوا استفاده شود. برای یخچال ساید بای ساید هم 1.5 کاوا مناسب است.

برای کولر آبی و کولر گازی هم می توان به ترتیب از استابلایزر 5 و 8 کاوا استفاده نمایید. اما بهتر است جز این موارد نکات دیگری چون موارد زیر را برای خرید بهترین استابلایزر خانگی دیواری در نظر داشته باشید.

 • تحمل ولتاژ ورودی استابلایزر
 • تنظیم ولتاژ خروجی به صورت دلخواه
 • درست نشان دادن صفحه نمایش ورودی و خروجی ولتاژ
 • درصد خطا دستگاه و تنظیم آن

خرید استابلایزر خانگی دیواری استاندارد

برای خرید استابلایزر خانگی استاندارد باید نکاتی در نظر داشته باشید.

 • سه فاز یا تک فاز بودن استابلایزر
 • قدرت استابلایزر
 • حساسیت بار در استابلایزر خانگی دیواری
 • خدمات پس از فروش
 • روش کنترل کردن ولتاژ
خرید استابلایزر خانگی
مزیت خرید استابلایزر خانگی

خرید استابلایزر تک فاز یا سه فاز

از سوالاتی که در هنگام خرید استابلایزر خانگی به ذهن می رسد این است که استابلایزر تک فاز بخرم یا دو فاز؟

قابل ذکر است که بیشتر کاربردهای خانگی و اداری تک فاز هستند. اما برای کاربردهای صنعتی باید استابلایزر سه فاز انتخاب کرد. معمولا برای انتخاب استابلایز خانگی از سه فاز خریداری نمی شود. بیشتر برق های خانگی تک فاز می باشند.

تعیین قدرت استابلایزر در خرید

باید حداکثر افت و یا افزایش ولتاژ برق را مشخص کنید تا استابلایزر شما در آن محدوده کار کند. اگر افت ولتاژ زیاد است، اهمیت خرید استابلایز خانگی بیشتر می شود تا دامنه جبران سازی بازتری را داشته باشد. می توانید در این مورد با کارشناسان فنی در این زمینه ارتیاط بگیرید.

حساسیت بار استابلایزر خانگی دیواری

استابلایزرها از تکنولوژی گوناگونی برخوردارند. در نتیجه دقت متفاوتی هم در تنظیمات ولتاژی دارند. بهتر است برای کاربردهای خانگی و اداری از ترانس اتوماتیک با ساختار رله ای تهیه نمایید. کاملا می تواند برای مصارف خانگی مناسب باشد.

اهمیت خدمات پس از فروش در خرید استابلایزر خانگی

استابلایزر از تجهیزات خانگی است که برای همه افراد آشنا نیست. بهتر است برای تهیه ان از افراد کارشناس کمک بگیرید. استابلایزر هم مانند دیگر وسایل و تجهیزات خانگی در اثر استفاده و گذر زمان، به تعمیرات نیاز پیدا می کند. البته با توجه به شرایط برق و تکنولوژی به کار رفت در استابلایزر خانگی دیواری می تواند متفاوت باشد.

پس بهتر است خرید استابلایزر از سازنده هایی صورت گیرد که دارای تضمین و خدمات پس از فروش در محصولات خود هستند. می توانید برای انتخاب درست با کارشناسان هژیر صنعت تماس بگیرید.

روش کنترل ولتاژ در خرید استابلایزر

از نکات مهم در خرید استابلایزر خانگی دیواری این است که انتخاب شما بر اساس کنترل سطح ولتاژ خروجی در دستگاه باشد. در این صورت است که هرگونه خرابی را که باعث نامناسب بودن ولتاژ خروجی می شود، بررسی شده و بتوان ولتاژ خروجی را از کار انداخت. این ویژگی برای استابلایزرهای موجود در هژیر صنعت وجود دارد.

اهمیت خدمات پس از فروش در خرید استابلایزر خانگی
خدمات پس از فروش در خرید استابلایزر خانگی
در نهایت اینکه

با توجه به مطالب جمع اوری شده در این مطلب می توان در خرید بهترین استابلایزر خانگی دیواری یک توجه ویژه ای پیدا کرد تا با در نظر گرفتن توان، تکنولوژی، کاربرد و خدمات پس از فروش بهترین استابلایزر را انتخاب کنید.

با استفاده از راهنمایی های کارشناسان و متخصصین فنی در هژیر صنعت، انتخاب دقیق تر و مطمئن تری خواهید داشت.

سوالات مربوط به خرید بهترین استابلایزر خانگی دیواری

[accordion title=””][accordion-item title=”مزیت خرید بهترین استابلایزر خانگی دیواری چیست؟”]خاطرتان از بابت نوسانات برق راحت می شود و شرایط خوبی برای لوازم برقی تان ایجاد می شود. نوع دیواری آن هم ایمنی بیشتری دارد.[/accordion-item][accordion-item title=”استابلایزر تک فاز بخرم یا دو فاز؟”]خرید استابلایزر تک قاز یا دو فاز بر اساس برق واحدی است که برای آن خرید استابلایزر انجام می دهید. در این مطلب کامل به ان پرداخته شده است.[/accordion-item][accordion-item title=”چه مارک استابلایزر خانگی بخرم؟”]استابلایزرها برندهای مختلف و متنوعی چه ایرانی و چه خارجی دارند. به قیمت هم نباید اهمیت داد که چه بسا استابلایزرهایی با قیمت بالا در بازار موجودند که کارایی خوبی ندارند. برای بهترین انتخاب با کارشناسان هژیر صنعت مشاوره داشته باشید.[/accordion-item][/accordion]

هژیر صنعت تولید کننده انواع یو پی اس و استابلایزر صنعتی و خانگی در ایران

خط تولید محصولات هژیر صنعت در شهرک صنعتی عباس آباد تهران در کارخانه ای به وسعت 7 هزار متر مربع راه اندازی شده که 3000 متر مربع  از آن محدوده به ساخت سالن های تولید، کنترل کیفیت، اداری و انباراختصاص یافته است .

برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ادامه مطلب
انواع استابلایزر

انواع استابلایزر

استابلایزرها نیز همچون یو پی اس دارای انواع مختلفی می باشند و آگاهی درباره مشخصات و کاربردهای انواع استابلایزر مسئله ای است که در تصمیم گیری درست شما عزیزان تاثیر زیادی دارد.