استابلایزر و یو پی اس برای دستگاه ماینر

یکی از اقدامات مهم برای استفاده از دستگاه ماینر و استخراج ارز دیجیتال تهیه و خرید یو پی اس و استابلایزر مناسب می‌باشد. برای پرداختن به نوع یو پی اس و استابلایزری که برای دستگاه های ماینر استفاده می گردد، لازم است، مشتریان محترم با واژه های خاص این رشته آشنا شوند:

1- ارز دیجیتال

ارز دیجیتال یا رمز ارز کریپتوکارنسی‌ (Cryptocurrency) شکل خاصی از پول دیجیتال است که رمزنگاری شده است.

ارز دیجیتال با بهره‌مندی از ویژگی‌های مهم نظیر غیرمتمرکز بودن، شفافیت و تغییرناپذیر بودن از فناوری بلاک چین استفاده می‌کنند.

ماهیت غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال به این معنی است که به هیچ عنوان قابل نفوذ و کنترل نمی باشد.

2- بلاک چین

بلاک چین نوعی سیستم ثبت اطلاعات و گزارش است. تفاوت آن با سیستم‌های دیگر این است که اطلاعات ذخیره ‌شده، میان همه اعضای یک شبکه به اشتراک گذاشته می‌شود. واژه بلاک چین (Blockchain) ترکیبی از دو کلمه Block (بلوک) و Chain (زنجیره) است. این فناوری در حقیقت زنجیره‌ای از بلوک‌هاست.

3- رمز ارز یا بیت کوین (Bitcoin)

نوعی پول یا ارز غیرمتمرکز در شکل دیجیتالی است که می‌توانید با آن خرید کنید، و یا  از طریق آدرسهای دیجیتال قالب انتقال بوده و همینطور میتوان آن را به عنوان نوعی سرمایه‌گذاری در نظر بگیرید.

4- دستگاه ماینر چیست؟

به دستگاهی اطلاق می شود که قابلیت تولید و استخراج رمز ارز ها از جمله بیت کوین را داشته باشد.

5- مزرعه دیجیتال

مراکزی است که دستگاه های ماینر با تراکم زیاد نصب گردیده و کار آن استخراج بیت کوین و یا سایر رمز ارزها می باشد.

استخراج بیت کوین در حد مزرعه کار راحتی نیست. و باید موارد ذیل در آن رعایت گردد:

الف- نیاز به فضای بزرگ

ب- مقابله با آلودگی صوتی

پ- دارا بودن تهویه مناسب

ت- حفظ رطوبت مناسب

ج- نیاز به دمای پایین

چ- جلوگیری از نفوذ گرد و خاک

ح- اینترنت سریع و پایدار

لازم به ذکر است مزارع بیت کوین صرف نظر از ابعاد کوچک و یا بزرگ و با رعایت همه موارد فوق هنگامی عالی عمل می کنند که این امکان برایشان فراهم شود تا از برق سالم، یکنواخت و بدون نوسان ، ایمن و بدون نقصی تغذیه شوند در غیر اینصورت تمامی سرمایه گذاری های عظیمی که برای خرید و راه اندازی این دستگاه های گرانبها صرف می شود، تحت تاثیر آن قرار گرفته و ثمر بخشی لازم را نخواهند داشت.

استابلایزرهای ماینر دستگاه های الکترونیکی هستند که وظیفه تصحیح ولتاژ منبع تغذیه را بر عهده دارند تا منبع تغذیه ای پایدار و ایمن را به تجهیزات ارائه دهند، ولتاژ پایدار فراهم شده تجهیزات را از بیشتر مشکلات شبکه ها محافظت کنند.
بنابر توضیحات فوق خرید استابلایزر ماینر برای دستگاه های ماینر که در حین کار عملیات پیچیده ای را انجام میدهند و با ولتاژ بالا کار می کنند، پیشنهاد می شود چون دستگاه ماینر در زمان استخراج ارز دیجیتال، دمای زیادی را متحمل شده و این مورد آسیب پذیری دستگاه را در برابر نوسان ولتاژ بیشتر میکند.

 

فروش استابلایزر ماینر

فروش استابلایزر ماینر توسط شرکت هژیر صنعت انجام می پذیرد و با خرید و نصب استابلایزر و محافظ برق ماینر، راندمان و عمر دستگاه ماینر افزایش می یابد.

 

طریقه کارکرد استابلایزر ماینر

ولتاژ شبکه برق همیشه ثابت و یکنواخت نیست و نوسانات قابل توجهی در مقدار اسمی را برخی مواقع نشان می دهد، که ممکن است منجر به خرابی دستگاه گردد.

عملکرد اصلی استابلایزر ماینر Stabilizer  Miner ایجاد ولتاژ خروجی است که دستگاه های زیر بار را تا آنجا که ممکن است از منبع برق ایده آل برخوردار سازد و در واقع اطمینان حاصل می کند که نوسانات در برق جبران شده است و در واقع خروجی استابلایزر ماینر مقدار پایداری از ولتاژ را حفظ می کند و باعث جلوگیری از لطمه آنها توسط تجهیزات و در نتیجه جلوگیری از آسیب آنها می شود.

امروزه تقریبا اکثر استابلایزرهای ماینر دارای فیلترهای الکترونیکی هستند که هدف آنها از بین بردن نویز و ولتاژ بالا است.

هژیر صنعت برای تامین ولتاژ پایدار ماینرها،  استابلایزرهای برند هژیر صنعت را که در کارخانه این شرکت در شهرک صنعتی عباس آباد تهران تولید می شود را معرفی می کند:

1- استابلایزر از ظرفیت 5.5 کاوا به بالا

2- یو پی اس های قدرتمند و با کیفیت عالی در توان سه کیلو ولت آمپر به بالا را به مشتریان عزیز پیشنهاد می کند.

 

تمامی محصولات هژیر صنعت دارای یکسال گارانتی و ده سال تامین قطعات می باشند.

لازم به ذکراست 80 نماینده فروش و ” خدمات پس از فروش ” هژیر صنعت در سراسر ایران آماده خدمتگزاری به مشتریان محترم می باشند.

هژیر صنعت تولید کننده انواع یو پی اس و استابلایزر صنعتی و خانگی در ایران

خط تولید محصولات هژیر صنعت در شهرک صنعتی عباس آباد تهران در کارخانه ای به وسعت 7 هزار متر مربع راه اندازی شده که 3000 متر مربع  از آن محدوده به ساخت سالن های تولید، کنترل کیفیت، اداری و انباراختصاص یافته است .

برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.