استابلایزر سه فاز

خرید استابلایزر سه فاز

یکی دیگر از سیستم هایی که به شما در شرایط حساس و قطعی برق کمک می کند تا تجهیزات برقی شمادچار نوسانات برقی نشوند stabilizer می باشد که انواع مختلفی با کاربردهای مختلف دارند. امروز می خواهیم باشما دوستان و همراهان هژیر صنعت درباره خرید استابلایزر و استابلایزر سه فاز صحبت کنیم و درباره کاربرد و استفاده آن برای شما بگوییم.

استابلایزر چیست؟

به سیستم تنظیم کننده ولتاژ و تثبیت برق استابلایزر گفته می شود. که در صورت مشاهده افت و نوسان در شبکه به سرعت می توان آن را تشخیص داد و به صورت اتوماتیک آن را رفع کرد.

عملکر stabilizer بدون سر و صدا می باشد و در آن از تکنولوژی روز دنیا استفاده می شود.

استابلایزرها با تعداد سیم پیچی که به دور هسته آن ها صورت گرفته است می توانند عملیات اصلاح را انجام دهند.

با معنا و مفهوم تثبیت کننده ولتاژ آشنا شدید حال می خواهیم در ادامه مطلب درباره استابلایزر سه فاز اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان در سایت هژیر صنعت قرار دهیم

معرفی استابلایزر سه فاز

Three phase stabilizer وسیله ای است که می تواند ولتاژ 380 الی 450 ولت را دریافت کرده و به شما یک خروجی 380 ولتی ثابت را بدون هیچگونه پرشی تحویل دهد.

به نظر شما از این نوع استابلایزرهای موجود در بازار بیشتر برای کدام تجهیزات می توان استفاده کرد و اصلا این تثبیت کنندههای ولتاژ دارای چه ویژگی هایی می باشد که ممکن است سایر stabilizer آن ویژگی ها را نداشته باشند.

در ادامه به چند نمونه از ویزگی های ایننوع استابلایزر اشاره ای کرده ایم.

انواع استابلایزرهای موجود در بازار
استابلایزر

ویژگی استابلایزر سه فاز

از ویزگی های مهمی که یک برای خرید استابلایزر سه فاز دارا می باشد عبارت است از:

 • کنترل کردن هر سه فاز stabilizer به صورت مجزا
 • دارا بودن سه صفحه نمایش دیجیتال که ولتاژ های خروجی و جریان های مصرفی را نمایش می دهد.
 • از هر یک از فازهای این استابلایزر می توان به صورت تک فاز نیز استفاده کرد
 • Three phase stabilizer قابلیت نویزگیری دارد
 • این استابلایزر کلید bypass دارد
 • استابلایزر سه فاز دارای کلید تنظیم ولتاژ ورودی می باشد
 • قابلیت تنظیم ولتاژ خروجی در استابلایزر های سه فاز تا ۴۰۰ ولت می باشد

یک نوع استابلایز سه فاز داریم که موتوری می باشد و دارای هسته مسی است این هسته مسی در این استابلایزر ها باعث می شود که عملکرد دستگاه به صورت دقیق تر و صحیح تری انجام شود. در نظر داشته باشید که برای حرید استابلایزر های سه فاز باید به خدمان پس از فروش آن ها توجه کنید و تنها به قیمتی که بر روی آن دستگاه خورده است بسنده نکنید.

نصب استابلایزر سه فاز

طریقه نصب استابلایزرهای سه فاز اینگونه است که در ابتدای کار شما باید دستگاه را باز کرده و از قسمت پایین آن یک ترمینال ورودی و سه ترمینال خروجی را به همراه یک نول مشخص کنید.

سیستم ورودی برق ساختمان را باید به استابلایزر وارد کرده و خروجی را از استابلایزر به دستگاهی متصل کنید که  قرار است نوسان ولتاژ آن ثبت شود وارد کنید.

برای خرید استابلایزر و نصب آن توجه و دقت داشته باشید که فردی که در این زمینه تجربه و دانش کافی دارد را به کار بگیرید زیرا این مسئله از موارد بسیار مهم در  نصب استابلایزر سه فاز می باشد.

مشخصات استابلایزر سه فاز
نصب استابلایزر سه فاز

 کاربرد استابلایزر سه فاز

از استابلایزر های سه فاز بیشتر برای محافظت کردن از دستگاه هایی همچون CNC، دستگاه‌های لیزر و پزشکی، دستگاه‌ های برش و دستگاه‌ های بسته بندی و چاپ استفاده می‌شود.

از تبیت کننده ولتاژ برای چه کارهایی استفاده می شود؟

در اغلب موارد از تثبیت کننده های ولتاژ سه فاز برای  موارد زیر استفاده می شود.

 1. جلوگیری از آسیب ناشی از نوسانات ولتاژ در کارخانه ها
 2. جلوگیری از آسیب ناشی از نوسانات ولتاژ در ماشین آلات CNC
 3. جلوگیری از آسیب ناشی از نوسانات ولتاژ در دیزل ژنراتور
 4. جلوگیری از آسیب ناشی از نوسانات ولتاژ در نفت و گاز و صنایع پتروشیمی
 5. جلوگیری از آسیب ناشی از نوسانات ولتاژ در صنایع غذایی
اهمیت استفاده از استابلایزر
ویژگی استابلایزر سه فاز

قیمت خرید استابلایزر

حتما شما دوستان عزیز زمانیکه تصمیم به مجهز کردن سیستم ها و تجهیزات الکتریکی خود به یک یاز دو سیسیتم یو پی اس و استابلایزر می گیرید به دنبال محصولی با قیمت مناسب می باشد.

اینکاملا طبیعی است که شما می خواهید قبل از خرید از قیمت تثبیت کننده ولتاز مورد نیاز خود اطلاع کامل داشته باشید.

قیمت استابلایزرها بر اساس فاز ونوع ان ها بسیار متغییر می باشد و شما باید ابتدا مشخص کنید که به دنبال چه نوع استابلایزری می باشید.

برای اینکه بهتر و راحتر بتوانید با توجه به شرایط اقتصادی و بودجه ای که در اختیار دارید یک دستگاه تثبیت کننده ولتاژ مناسب را انتخاب و خریداری کنید می توانید با مشاوران و کارشناسان فروش ما از طریق سایت hajirsanat.com در ارتباط باشید.

نکته مهم برای خرید تثبیت کننده ولتاژ

تا به اینجای کار متوجه شدیم که استابلایزر سه فاز چیست؟ چه ویژگی هایی دارد و در چه شرایطی از این دستگاه استفاده می شود.

حال بد نیست کمی هم درباره نکته ای که باید در زمان خرید این دستگاه از هر نوعی که دارد بدانید و در زمان خرید به آنتوجه کنید.

حتما در زمان خرید به گارانتی دار بودن و خدمات پس از فروش دستگاهی که می خرید توجه داشته باشد این دو مسئله ا زمهم ترین آیتم هایی هستند که نباید هرگز آن را فراموش کنید.

این دو آیتم که به شما معرفی کردیم می توانند بر قیمت و کیفیت دستگاه تثبیت کننده ولتاژی که شما قصد خرید استابلایزر را دارید تاثیر زیادی بگذارد.

خرید استابلایزر سه فاز صنعتی
قیمت خرید استابلایزر
در نهایت اینکه

تمام سعی تیم هژیر صنعت در این مقاله معرفی استابلایزر سه فاز به شما دوستان عزیز می باشد و امیدورایم که توانسته باشیم با ارائه مطالب این مقاله توانسته باشیم شما عزیزان را در امر خرید استابلایزر کمک کرده باشیم.

مشاوران و کارشناسان فروش ما از طریق سایت hajirsanat.com پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهادات شما می باشند تابتوانید با راهنمایی و مشورت هایی که در این زمینه دریافت می کنید بتوانید مناسب ترین دستگاه تثبیت کننده ولتاژی که برای حرفه و تجهیزات شما مناسب می باشد را تهیه و خریداری کنید.

سوالات مربوط به استابلایزر سه فاز

چگونه می توان فهمید تثبیت کننده ولتاژ کار می کند؟
سمت منفی باتری را به قسمت تثبیت کننده و سمت مثبت باتری را به ترمینال ورودی تثبیت کننده وصل کنید. اگر می خواهید از مولتی متر در محدوده صحیح استفاده کنید ، یکی از پروب های متر را روی حالت تثبیت کننده و دیگری را روی ترمینال خروجی قرار دهید.
تفاوت بین UPS و تثبیت کننده چیست؟
یک عملکرد اصلی UPS پشتیبان گیری است، بنابراین این تفاوت اصلی است.
وقتی برق ورودی از کار افتاد یا از تحمل خارج شد، یو پی اس به برق باتری تبدیل می شود و در نتیجه برق را حفظ می کند. تثبیت کننده ولتاژ اختصاصی دستگاهی است که ولتاژ تجهیزات شما را در یک سطح تنظیم شده نگه دارد.

تنظیم کننده های ولتاژ کجا استفاده می شوند؟
تنظیم کننده های ولتاژ الکترونیکی در دستگاههایی مانند منبع تغذیه رایانه یافت می شوند که ولتاژهای DC مورد استفاده پردازنده و سایر عناصر را تثبیت می کنند. در دستگاه های دینام اتومبیل و نیروگاه مرکزی تولید کننده نیروگاه ، تنظیم کننده های ولتاژ خروجی نیروگاه را کنترل می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *