وضعیت کاربر: میهمان 
 
خدمات، یو پی اس، خرید یو پی اس، قیمت یو پی اس، یو پی اس صنعتی، باطری، باتری

سازمان خدمات پس از فروش شركت هژير صنعت به عنوان يكي از بازوهاي قدرتمند شركت ، نقشي بسيار كليدي در برآورده نمودن خواسته هاي مشتريان در زمينه خدمات نصب و تعمير دستگاههاي فروخته شده به مشتريان دارد.كه در نهايت فعاليت هاي اين سازمان تأثير مستقيم در نام آور شدن شركت داشته و خواهد داشت.
اين سازمان در سراسر ايران با نمايندگي هاي رسمي خود كه بصورتي كاملاً سيستمي انتخاب و ارزيابي مي شوند، خدمات خود را در سريعترين زمان ممكن به مشتريان ارائه مي نمايند.
يكي  از اهداف مهم سازمان خدمات پس از فروش هژير صنعت ، كم كردن زمان سرويس دهي به مشتريان در راستاي بالا بردن رضايت آنها مي باشد.به منظور دستيابي به اين هدف راهكارهاي مختلفي ترسيم و انجام گرديده است كه مهمترين آنها عبارتند از:

  1. ارائه خدمات تعمير به مشتريان در محل مشتري  
  1. تعويض قطعات معيوب به جاي تعمير آنها  
  1. تأمين Pack  قطعات نزد نمايندگان خدمات  
  1. خريداري تجهيزات كنترلي و تست آزمون يكسان و استاندارد براي نمايندگان خدمات توسط شركت هژير صنعت و ارسال به نمايندگان خدمات پس از فروش

همچنين با توجه به گستردگي بازار فروش محصولات شركت و به تبع آن گسترش سازمان خدمات پس از    فروش ، زير مجموعه هاي مختلفي در اين سازمان شكل گرفته و امور مختلفي در آنها در حال انجام است كه شرح تعدادي از آنها عبارتست از :

1 - برگزاري دوره هاي آموزشي جهت نمايندگان خدمات پس از فروش

به منظور به روز نمودن دانش فني و اطلاعات نمايندگان خدمات در سراسر ايران ، دوره هاي آموزشي سالانه برنامه ريزي و اجرا مي شود.اين مهم بر طبق روش آموزش و توسط واحد آموزش شركت كه داراي ساختمان اختصاصي آموزش و مهمانسراي دائمي است انجام مي پذيرد.
تعدادي از اين دوره هاي آموزشي عبارتست از:

الف) دوره آموزشي آشنايي با محصولات هژير صنعت طريقه نصب و راه اندازي به مدت يك روز
ب) دوره مقدماتي عيب يابي
UPS
 به مدت يك روز
ج) دوره آموزشي تعميرات تخصصي
UPS  به مدت 4روز

د) دوره آموزشي تعميرات تخصصي استابلايزر و اينورتر به مدت 2روز
چنانچه ذكر شد جهت رفاه حال مدعوين در دوره هاي آموزشي ، شركت هژير صنعت ساختمان اختصاصي آموزش خود را در مساحتي به متراژ 400متر مربع راه اندازي نموده است.
در اين ساختمان، كلاسهاي مختلف آموزش،اتاق هاي استراحت جهت دوره هاي شبانه روزي و... با كليه امكانات رفاهي در نظر گرفته شده است.

2 - ارزيابي دوره اي نمايندگان:

كليه نمايندگان خدمات پس از فروش و فعاليت هاي آنان در دوره هاي زماني يك ساله توسط تيم ارزيابي سازمان خدمات و بر طبق چك ليست هاي مربوطه مورد پايش و اندازه گيري قرار مي گيرند.
البته انتخاب نمايندگان خدمات نيز مطابق روش هاي مشخص و معيارهاي تعريف شده، انجام مي پذيرد تا بهترين موسسأت با بهترين نفرات و امكانات انتخاب شوند.

3 - نظر سنجي از مشتريان نمايندگي ها

با توجه به سيستم ارتباطي قوي شركت با نمايندگان خدمات و به روز بودن اطلاعات مشتريان نمايندگي ها در نرم افزار CRM  سازمان خدمات ، دريافت نظرات و نظر سنجي از مشتريان نمايندگي ها بطور مستمر و مطابق فرمهاي مربوطه و بصورتي سيستماتيك انجام مي پذيرد.نتايج اين بررسي ها توسط تيم مربوطه مورد بررسي قرار گرفته و اقدامات اصلاحي و پيشگيرانه مورد نياز جهت بالا بردن عدد رضايت مشتريان انجام مي پذيرد.

4 - عقد قراردادهاي نگهداري و سرويس دوره اي

با توجه به گسترش بازارهاي شركت در سازمانهاي بزرگ دولتي و خصوصي (ادارات دولتي ، بانك ها و...) لزوم نگهداري و سرويس هاي دوره اي نزد اين ارگانها اهميت ويژه اي يافته است.به همين دليل از چند سال گذشته واحدي در سازمان خدمات پس از فروش هژير صنعت با نام امور قراردادها شكل گرفته است كه مسئوليت عقد قرارداد و انجام امور مربوط به قراردادهاي نگهداري و سرويس را بر عهده دارد.

5 - برگزاري سمينارهاي عمومي و تخصصي

يكي از مواردي كه شركت هژير صنعت به طور مستمر در استانهاي مختلف ايران و بنا به درخواست متقاضيان برگزار مي نمايد، سمينارهاي عمومي و تخصصي(آشنايي با UPS  و تكنولوژيهاي آن ، آشنايي با محصولات UPS  هژير صنعت و كاربردهاي آن و...) مي باشد.
جهت اطلاع از مشخصات سمينارهاي برگزار شده (مقالات،عكس و فيلم)به قسمت گالري مراجعه فرمائيد.

 

X

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت هژیر صنعت می باشد
Copyright ©2010 HAJIR SANAT . All rights reserved.